Kúsok raja vo vašej kúpeľni

Kúsok raja vo vašej kúpeľni

Svoj malý kúsok raja budete mať na dosah kedykoľvek – stačí otvoriť dvere kúpeľne. Ponorte sa do príjemného vodného kúpeľa, užívajte si oddych obklopení doplnkami v tyrkysovej farbe mora a zabaľte sa do mäkkých osušiek s biobavlnou. V predajniach Tchibo alebo online na www.tchibo.sk nájdete všetko pre to, aby bol váš relax dokonalý, napríklad aj tieto vychytávky:

Z peny do bavlnky
Zahalená vo veľkej XL žakárovej osuške z obzvlášť mäkkého froté sa budete cítiť doslova ako v bavlnke, pretože je vyrobená z biobavlny z ekologickej produkcie. Na výber je v ružovo-sivých prúžkoch alebo s tyrkysovo-sivými prúžkami s motívom ananásu. 22,95 €.

O bezpečné vykročenie z kúpeľa bez rušivých mlák na zemi sa postará dobre savá a mäkučká predložka do kúpeľne s protišmykovou spodnou stranou. Malá za 12,99 €, veľká za 24,95 €.

Pohodlnejšie než župan
Čím bol pre Evu v raji list, tým budú pre vás po kúpaní tieto šik uterákové šaty za 19,99 eur, ktoré najmä v teplých dňoch poslúžia lepšie ako župan. Stačí vkĺznuť do jedného ramienka, ovinúť šaty okolo tela a vkĺznuť do druhého ramienka.

 

Morské vlny vo vlasoch
Vlasy sú koruna krásy a preto si tiež zaslúžia pozornosť. S profesionálnymi nahrievacími natáčkami z nich vyčaríte ležérne aj pevné vlny a zo svojho súkromného raja vyjdete do reality dokonalá od hlavy po päty. Natáčky spolu s nahrievacou stanicou a sponami na upevnenie dostanete online na www.tchibo.sk alebo na objednávku v obchodoch za 34,95 eur.