Villeroy & Boch vytvára kvalitnú keramiku do kúpeľne inšpirovanú prírodou

Villeroy & Boch vytvára kvalitnú keramiku do kúpeľne inšpirovanú prírodou

Celosvetovo známa značka Villeroy & Boch ponúka široký sortiment keramických produktov v tradičnom i modernom prevedení. V priebehu vyše 270 rokov svojej existencie dokázala vyšperkovať svoje výrobky do dokonalosti a našla si tak miesto v kúpeľniach či kuchyniach mnohých zákazníkov po celom svete.

Silná značka s bohatou históriou
Pôvod svetoznámej značky Villeroy & Boch siaha až do roku 1748, kedy v mestečku Audun-le-Tiche v južnom Francúzsku založil Francois Boch malú dielňu na výrobu porcelánu každodennej potreby. V roku 1836 spojili Bochovci svoje sily s konkurentom Nicolasom Villeroyom, ktorý bol majiteľom továrne na výrobu fajok. Obe rodiny postavili dobrý základ spoločnosti, ktorá už v tej dobe vytvárala produkty nevídanej kvality s použitím najmodernejších technológií.

Spoločnosť sa od svojho počiatku zaoberala výrobou inovatívneho kúpeľňového vybavenia a stolového porcelánu a spolupracovala s talentovanými výtvarníkmi a dizajnérmi. Do svojej výroby zapájala moderné priemyselné výrobné postupy založené na kvalite a tradícii. V priebehu devätnásteho storočia postupne prenikala aj na mimoeurópske trhy, napríklad do Ameriky, Ruska a Číny.

Dnes je firma Villeroy & Boch obrovskou spoločnosťou, ktorá vlastní niekoľko fabrík v Nemecku, Francúzsku či v Luxembursku. Značka sa riadi heslom „House of Villeroy & Boch“, ktoré sa v praxi prejavuje tak, že sortiment firmy je veľmi komplexný a umožňuje vám zariadiť si domácnosť ako jeden dizajnový a užitočný celok. Okrem keramických produktov produkuje aj sklenené či textilné doplnky, príbory, vyniká najmä vo výrobe kvalitnej a originálnej sanitárnej keramiky.

Príroda – zdroj inšpirácie v kúpeľni
Dizajnéri a výrobcovia produktov vyvíjajú kolekcie a koncepty založené na tradícii, ktoré však nezaostávajú za modernými trendmi. Produkty tejto značky sa vyznačujú ušľachtilým dojmom, intuitívnou ovládateľnosťou a dlhotrvajúcou kvalitou. V oblasti kúpeľne a wellness ponúka značka Villeroy & Boch produkty vysokej kvality, ktoré sú navrhnuté tak, aby zmenili kúpeľňu na štýlovú a funkčnú oázu pohody.

Kolekcie produktov do kúpeľne dokážu zaujať svojou nadčasovosťou a pôvabným dizajnom, v ktorom je viditeľná inšpirácia prírodou. Prirodzené línie, oblé či symetrické tvary a jednoduché farby dokážu spoločnými silami vytvoriť jedinečnú atmosféru vo vašej kúpeľni. Umývadlá, sprchy, vane či toalety od Villeroy & Boch zlepšujú životy ľudí, poskytujú neustálu inšpiráciu a otvárajú nové horizonty pre individuálny dizajn interiérov.