Záplava hudby s Kinder Joy Emoji Music

Záplava hudby s Kinder Joy Emoji Music

Celý svet je zábavnejší, pokiaľ práve počúvate tú pravú muziku. Vďaka Kinder Joy Emoji Music si už nemusíte lámať hlavu nad tým, aký song si práve pustiť. S jedinečnou aplikáciou Kinder Magic App jednoducho objavíte klasické i najnovšie hudobné pecky. Každé Kinder Joy Emoji Music totiž teraz ukrýva kartičku s unikátnym kódom, ktorý vám v aplikácii otvorí dvere do jedného z 24 playlistov, perfektne pasujúcich do každej situácie.

Okrem veselej hračky nájdu všetci maškrtníci v kakaovo-mliečnej pochúťke s lahodným krémom a dvoma chrumkavými guličkami Kinder Joy Emoji Music aj špeciálnu kartičku s QR kódom, ktorý v smartfóne i tablete otvorí stiahnutú aplikáciu Kinder Magic App. Do okienka potom už len stačí zadať alfanumerický kód z kartičky a playlist je len váš! Celých sedem dní je tu pre vás mix klasických i nových hitov od hviezd svetovej pop-music, ktoré vás od prvých tónov naladia na tú správnu atmosféru.

Každý z 24 playlistov môžete počúvať aj offline, zozbierať ich, koľko len budete chcieť a užiť si pasujúcu muziku, kedykoľvek chcete. Či už sa chcete dobre naladiť ráno alebo si spríjemniť cestu autom na výlet s rodinou, jednoducho sa dostaňte do rytmu s Kinder Joy. To navyše môžete zakúpiť aj v jedinečnom balení po dvoch kusoch.

Edícia Emoji Music bude v predaji do konca augusta a je podporená televíznym spotom, komunikáciou na sociálnych sieťach a POS materiálmi v mieste predaja.