Ako byť v lete vo forme?

Ako byť v lete vo forme?

Zdravý a racionálny prístup k životu je naozaj dôležitý. Čo však urobiť pre to, aby neostalo len pri teoretizovaní a my sme uvideli reálne výsledky aj na svojom tele? Poradíme vám, ako sa dostať do formy tak, aby vám už ostala navždy.

Zvýšte príjem vlákniny
Obilniny u nás pestujeme odnepamäti a sú hlavnou zložkou našej stravy. Sú významným zdrojom energie pre náš organizmus, pretože obsahujú sacharidy a škrob. Vedeli ste však, že práve tieto plodiny vám môžu pomôcť udržať sa v kondícii?

Jednou z možností, ako dostať do svojho tela obilniny, je popíjanie rozpustného cereálneho nápoja, ktorý sa dá pripraviť na mnoho spôsobov. S mliekom či bez neho, studený či teplý, jednoducho akokoľvek. Stále to však bude cereálny nápoj s obsahom živín, ktoré nášmu telu prospievajú. Cereálny nápoj sa skladá z rôznych druhov obilnín ako jačmeň a raž, na vylepšenie chuti je doň pridaná čakanka a cukrová repa.

Ak ste si mysleli, že chutná cereálna zmes v pohári je jediná možnosť využitia, radi vás vyvedieme z omylu. Rozpustná cereálna zmes nájde svoje uplatnenie aj v kuchyni. Už ste niekedy ochutnali skvelé cereálne makarónky, chia puding s cereálnou zmesou alebo nápadité ľadové kocky vyrobené z cereálnej zmesi? Môžeme potvrdiť, že všetky tieto dobroty sú jedným slovom vynikajúce.

Skúste do svojho jedálnička zaradiť cereálnu zmes, ktorá okrem výbornej chuti obsahuje aj dôležité živiny. Je to 100 % prírodný výrobok a pre „vyznávačov“ zdravého stravovania je ako stvorená, pretože má vysoký obsah vlákniny, obohacuje organizmus o isté množstvo vitamínov, minerálov, energie a rehydratuje ho.

Rozhýbte sa
Aby ste boli fit, okrem zvýšeného príjmu vlákniny by ste sa mali aj hýbať. To znamená, že minimálne dvakrát do týždňa by ste si mali zacvičiť. Nemusíte sa hodiny trápiť v posilňovni. Cvičiť môžete aj doma. Okrem cvičenia vás môžu do formy dostať aj prechádzky v prírode či turistika. Počas leta je možností naozaj neúrekom, stačí si len vybrať. A po dobrom cvičení alebo prechádzke si môžete spríjemniť deň cereálnym nápojom INKA.