Matka príroda dostala Red Dot Design Award 2019

Matka príroda dostala Red Dot Design Award 2019

,,Posaďte sa a pohojdajte,“ láka NUNA LEAF grow inšpirovaná listom vznášajúcim sa vo vetre

Sama matka príroda bola ocenená za dizajn, keď detské ležadlo/kresielko NUNA LEAF  grow získalo titul RED DOT DESIGN AWARD 2019. Návrhárov holandskej značky NUNA inšpiroval tvarom i pohybom obyčajný list kolísajúci sa vo vetre. ,,Posaďte sa a pohojdajte,“ pozýva ležadlo, ale vlastne i kresielko NUNA LEAF grow tie najmenšie bábätká I odrastenejších tínedžerov (do 60 kg, teda aj drobnejšie maminky).

Elegantný dizajn v symbióze s maximálnym pohodlím holandskej značky NUNA bol nespočetnekrát ocenený, aktuálne bolo detské ležadlo/kresielko NUNA LEAF grow korunované víťazom RED DOT AWARD 2019. NUNA LEAF grow má poťahy v niekoľkých farebných prevedeniach, takže si ho môžete zladiť s interiérovým zariadením a môže sa tak stať pyšným solitérom i obývacieho priestoru, ako napríklad kedysi bývalo babičkine hojdacie kreslo.

Veľmi príjemný a tichý pohyb zo strany na stranu docielite jednoduchým ľahkým postrčením, po ktorom sa ležadlo tíško pohybuje až dve minúty, bez elektriny, bez batérií, proste ako list vo vetre. Pohojdať sa dá vo všetkých troch uhloch sklonu ležadla. NUNA LEAF grow má nastaviteľné trojbodové pásy s polstrovaním i poistku zabraňujúcu pohybu – aretáciu uvítate trebárs pri kŕmení dieťaťa či hraní. Vnútorná vložka z prírodných materiálov certifikovaná podľa GOTS je patrične mäkučká a odnímateľná, pre dostatočnú ventiláciu v horúcich dňoch je chrbát sedenia z priedušného sieťovaného materiálu. Pred votrelcami dieťa ochráni krémová strieška s integrovanou moskytiérou, ktorá sa dá dokúpiť, rovnako ako zábavná plyšová hrazdička. Sedenie sa dá vybrať z bezpečnej bázy pre jednoduché uskladnenie, alebo ho vziať na cesty.

K zakúpeniu za orientačnú cenu 262,- EUR. Viac informácií nájdete na www.nuna.eu, www.babypoint.cz a Facebooku Babypoint.