Samsung spúšťa predaj športového náramku Galaxy Fit e

Samsung spúšťa predaj športového náramku Galaxy Fit e

Náramok Galaxy Fit e podporuje aktívny životný štýl a je určený pre všetky typy športových nadšencov, od príležitostných bežcov až po profesionálnych športovcov.

Už dnes štartuje Samsung Electronics predaj svojho nového športového náramku Galaxy Fit e. Toto nositeľné zariadenie robí dosahovanie cieľov týkajúcich sa telesnej a duševnej pohody príjemnejším, štýlovejším a zábavnejším zážitkom pre každého, kto hľadá životnú rovnováhu alebo väčšiu motiváciu. Náramok Samsung Galaxy Fit e je k dispozícii v čiernej, bielej a žltej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 39 €.

Vďaka jeho ľahkej konštrukcii a príjemnému silikónovému remienku je ideálnou voľbou pre každého, kto žije aktívnym životným štýlom. Je  určený pre všetky typy športových nadšencov, od príležitostných bežcov až po profesionálnych športovcov.

Tenký a štýlový náramok Galaxy Fit e umožňuje jednoduché a intuitívne sledovanie, ktoré vám pomôže dosiahnuť vaše ciele v oblasti telesnej kondície. Náramok Galaxy Fit e začne automaticky sledovať vašu aktivitu, keď sa venujete chôdzi, behu, veslovaniu alebo začnete iné dynamické cvičenie. V aplikácii Samsung Health môžete taktiež ručne vybrať niektorú z viac než 90 prednastavených aktivít, a Galaxy Fit e ho začne automaticky sledovať. Vďaka vylepšenej analýze spánku a inteligentnému zvládaniu stresu môžete sledovať vašu telesnú i duševnú pohodu v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

Vďaka jednoduchému a intuitívnemu užívateľskému rozhraniu a vďaka inteligentným, užívateľsky prívetivým funkciám je možné náramok Galaxy Fit e jednoducho používať aj pri najrôznejších aktivitách. Prijímajte upozornenia a správy alebo si skontrolujte widget zobrazujúci synchronizované informácie priamo z vášho telefónu – napr. budíky, kalendár alebo predpoveď počasia – bez toho, aby ste sa museli dotknúť telefónu. Náramok je zároveň vodeodolný až do tlaku 5 ATM , takže si ho v závere dňa môžete bez problémov ponechať na ruke, keď idete do sprchy a do bazénu.

Špecifikácia Galaxy Fit e