Klimatizácia bez prievanu? Odteraz žiadny problém

Klimatizácia bez prievanu? Odteraz žiadny problém

Chcete si zaobstarať klimatizáciu, ale odrádza vás nepríjemné fúkanie studeného vzduchu? Vypočujte si dobrú správu. Prelomová jednotka s technológiou Wind-Free™ udrží v interiéri optimálnu teplotu aj bez nebezpečného prievanu.

Riziká pobytu v prievane
Z intenzívneho prúdenia studeného vzduchu z otvoreného okna alebo vetráku hrozia nepríjemné zdravotné problémy.

Pozor hlavne na:
•    bolesti hlavy
•    upchaný nos a nádchu
•    stuhnutie krčnej chrbtice
•    suchý kašeľ a bolesti v krku
•    pálenie očí
•    zhoršenie alergických príznakov
•    vysušenú pleť
•    bolesti kĺbov

Prelomová klimatizácia, ktorá nepohne ani lístkom
Značka Samsung prišla s prelomovou klimatizáciou Wind-Free™. Zabezpečí požadovanú teplotu bez fúkania. Tisíce mikro otvorov rovnomerne vpúšťajú čerstvý vzduch do miestnosti. Bez obáv môžete sedieť priamo pod jednotkou. Ideálne riešenie do detských izieb, bytov alergika alebo seniorov.

Dvojstupňové chladenie šetrí vašu peňaženku
Začína v režime rýchleho chladenia Fast Cooling. Vďaka nemu bleskovo zníži teplotu v miestnosti. Potom pokračuje udržiavacím módom Wind-Free Cooling. Bez prievanu udržuje stálu teplotu a šetrí pritom až 72 % energie oproti bežným klimatizáciám.

Nastavte si príjemnú teplotu už cestou domov
K ovládaniu stačí len pripojenie k Wi-Fi a mobilný telefón s aplikáciou Samsung Smart Home. Príjemnú teplotu si tak nastavíte už cestou z práce.

Ďalšie výhody klimatizácie bez prievanu

1.    Čistí vzduch
Odstraňuje prach, peľ a ďalšie nečistoty, ktoré dráždia dýchacie cesty. Túto výhodu ocenia hlavne alergici a astmatici, rodiny s deťmi, seniori a chronicky chorí ľudia so zníženou imunitou.
2.    Udržuje správnu vlhkosť
Bojujete s nadmernou vlhkosťou? Príčinou býva veľký teplotný rozdiel medzi vnútorným a vonkajším vzduchom, sprchovanie, verenie, sušenie prádla a nedostatočné vetranie. Vysoká vlhkosť vzduchu je pritom veľmi nebezpečná, pretože nahráva plesniam. Domáca klimatizácia udrží vlhkosť na optimálnej hodnote.
3.    Zlepšuje spánok
Bez obáv nechajte jednotku zapnutú aj počas horúcej letnej noci. Zobudíte sa príjemne oddýchnutý do ďalšieho dňa.