Malé sladké maškrtky

Malé sladké maškrtky

Lidl novinka:

Prenasleduje vás chuť na sladké, ale myslíte na štíhlu líniu a nechcete veľmi zhrešiť? Tak zhrešte len tak trošku – malou maškrtkou od privátnej značky Mister Choc, ktorú nájdete v sortimente cukroviniek v Lidli.

Obľúbené tyčinky z čokolády, karamelu a arašidov teraz dostanete kúpiť ako samostatne balené minityčinky vo väčšom balení. Mister Choc Peanut&Choco minis sú neodolateľným mixom zamatovo mliečnej čokolády, sladkého karamelu, chrumkavých arašidov a candy krému. Jedna minityčinka úspešne zaženie chuť na sladké deťom aj dospelým.


Mister Choc Choco&Caramel minis si vychutnajú labužníci,  ktorí dávajú prednosť  sladším maškrtám. Spojenie mliečnej čokolády, jemnej nugátovej náplne a karamelu je hriešne  dobré – možno vám jedna minityčinka nepostačí…

Na obaloch privátnej značky Mister Choc nájdete logo UTZ Certified cocoa.  Znamená to, že na výrobu produktu bolo použité kakao z trvalo udržateľných kakaovníkových plantáží. UTZ je globálny program, ktorý vzdeláva pestovateľov a pomáha im získať lepšiu cenu za lepší produkt.
Cena: 1,69 € / 350 g, Lidl