Nové bezkalorické príchute Pepsi

Nové bezkalorické príchute Pepsi

Pepsi Višňa „kvitne“ po celý rok
Hľadáte ideálne májové osvieženie? V tom prípade ochutnajte Pepsi s podmanivou višňovou príchuťou. Explóziu višňovej chuti v kombinácii s kofeínom si jednoducho zamilujete.

Pepsi Višňa je k májovému osvieženiu ako stvorená. Populárny kolový nápoj vytvára v kombinácii so sladkou višňou dokonalú harmóniu. Sezóna tohto obľúbeného ovocia je síce krátka, s Pepsi si však šťavnatú chuť višní môžete dopriať kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka bezkalorickej receptúre môžete navyše nechať vašej novej láske voľný priebeh bez akýchkoľvek výčitiek.
Odporúčaná cena plechovky s obsahom 0,33 l je 0,59 eur.

 

Zaži niečo nové s Pepsi Limetkou!
Žiadny deň nemusí byť všedný, ak si doprajete to správne povzbudenie. Vyskúšajte preto novú Pepsi s osviežujúcou chuťou limetky a vymaňte sa z rutiny! Akonáhle citrusová explózia prebudí vaše chuťové bunky, beznádejne sa zamilujete.

Ochutené kolové nápoje sa stávajú hitom. Ak aj vy radi skúšate nové veci, siahnite po novej Pepsi s príchuťou limetky. Kombinácia kofeínu a osviežujúceho citrusu dodá vášmu dňu ozajstnú šťavu a inšpiruje k novým vzrušujúcim zážitkom. Vďaka bezkalorickej receptúre s nulovým obsahom cukru si navyše novú lásku môžete dopriať bez akýchkoľvek výčitiek.

Odporúčaná cena plechovky s obsahom 0,33 l je 0,59 eur.