Orieškové pokušenie na štvrtú

Orieškové pokušenie na štvrtú

Všetci „orieškári“ to poznajú – pár chrumkavých jadier orechov dokáže zázraky. Zatočia s hladom, často aj so stresom, dodajú novú energiu a podpíšu sa na dobrej nálade. Keď k orechom pridáme sušené hrozienka, poradia si aj s dobiedzavou chuťou na sladkú maškrtu.

Alesto Nuts & Raisin je  novinka, ktorá pribudla do bohatého sortimentu orieškových „snackov so sebou“ v sieti predajní Lidl.  Chrumkavá zmes ponúka pražené arašidy, lieskové orechy, mandle, pražené kešu orechy a hrozienka.
Praktické 100-gramové balenie sa zmestí do každej kabelky, tašky na počítač,  šuplíka pracovného stola, turistického vaku, či do priečinku vo vašom aute – takže tú najchutnejšiu prvú pomoc proti hladu môžete mať vždy pri sebe.
Cena: 0,89 € / 100 g, Lidl

 

 

 

 

 

 

 

Trikrát arašidy a trikrát inak. Pestrú ponuku rôznych druhov orieškov a zmesí privátnej značky Alesto dokonale doplnila novinka – Cruspies. Sú to arašidy obaľované v cestíčku s rôznymi príchuťami.

Ak máte radi jemne pikantnú chuť, vyskúšajte Alesto Cruspies Chili.

Kajenské korenie a jalapeňo prášok im dodávajú štipľavý akcent. Milujete vyzývavú a ostrú chuť wasabi? Vyberte si Alesto Cruspies Wasabi a určite neoľutujete.

Chrumkanie s vábivou arómou pravej barbecue si vychutnáte s Alesto Cruspies BBQ. Čakáte návštevu? Ponúknite im všetky tri druhy a každý si určite vyberie.

Cena: 0,99 € / 200 g, Lidl