Chcete sa cítiť super? Ochutnajte Super Smoothie!

Chcete sa cítiť super? Ochutnajte Super Smoothie!

 

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov hustých smoothie nápojov! Ale tiež pre tých, ktorí si strážia štíhlu líniu. Privátna značka Solevita v ponuke predajní Lidl prináša nové druhy, ktoré by ste mali ochutnať.

Super Smoothie Defence – to je tip pre všetkých, ktorí preferujú svieže ovocné  chute. Lahodný hustý mix jablka, manga, pomaranča, banánu a tekvicového pyré je navyše obohatený o vitamín B a C. Skvelý tip, keď potrebujete rýchlo zahnať hlad a dodať novú energiu.

Obľubujete červenú repu? Potom určite ochutnajte Super Smoothie Power. Príjemne sladkastá chuť krémového nápoja dáva tušiť, že je pripravený z jahôd, jablka, červenej repy a nechýba v ňom osviežujúca višňová dreň. Smoothie vám kedykoľvek počas dňa dodá novú silu, pretože je obohatené o päť vitamínov: B,C, tiamín, riboflavín a niacín. Skrátka, je to vitamínová bomba!

Menej typickú chuť má Super Smoothie Antioxidant. Skúsite uhádnuť, z čoho je nápoj namiešaný? Ak vaše chuťové poháriky spoznali kombináciu jablka, manga, kivi a uhorky bez toho, aby ste si mrkli očkom na etiketu, gratulujeme! Ešte doplníme, že nápoj je obohatený o vitamíny C, E a selén. A chutí naozaj jedinečne.
Cena: 1,19 € / 250 ml, Lidl