Budúcnosť: to, čo dnes vytvárame, vám umožní vytvárať budúcnosť

Budúcnosť: to, čo dnes vytvárame, vám umožní vytvárať budúcnosť

Čo prinesie budúcnosť? V päťdesiatych rokoch minulého storočia  odpovedala na túto otázku Doris Dayová piesňou s jednoduchým textom: „Que será, será, či už to bude akokoľvek, bude to tak, ako to bude.“ Jej optimistický fatalizmus inšpiroval celú generáciu, aby sa zbavila starostí a nechala prísť budúcnosť takú, aká bude. V súčasnej dobe, kedy svet vstupuje do novej éry neistoty, odmieta spoločnosť Samsung pristúpiť na tieto slová v duchu laissez-faire a prichádza s prísľubom, že ľuďom umožní vytvárať vlastnú budúcnosť.

V duchu tohto prístupu spúšťa spoločnosť Samsung kampaň na podporu svojej značky, ktorú spúšťa v roku, v ktorom nielen oslávi desaťročné výročie vzniku smartfónov Galaxy, ale taktiež položí základy pre ďalšie desaťročie nových, inovatívnych a priekopníckych produktov.

Spoločnosť Samsung v rámci svojej kampane pripája k bezstarostnému textu tejto už klasickej piesne smelé tvrdenie: to, čo dnes vytvárame, vám umožní vytvárať budúcnosť. Kampaň nadväzuje na filozofiu „Dokážete nemožné“ („Do What You Can’t“). Prostredníctvom videa, v ktorom sa predstavujú potenciálne prelomové technológie vrátane bezproblémových skúseností s viacerými zariadeniami, umelej inteligencie a radikálne nových displejov, necháva nahliadnuť do ponuky zariadení 5G a skladacích displejov spoločnosti Samsung, ktoré budú na trh uvedené v priebehu tohto roka.

Či už ste podnikateľ, módny návrhár alebo hráč mobilných hier, spoločnosť Samsung vám pripravuje pôdu pre zmenu tým, že prináša inovácie do celého radu priemyselných odvetví. Pozrite sa na nasledujúce video a zistíte, ako spoločnosť Samsung pretvára budúcnosť užívateľov svojich produktov.