Detská hokejová výstroj vo vysokej kvalite za výhodnú cenu

Detská hokejová výstroj vo vysokej kvalite za výhodnú cenu

Ešte predtým, ako začne vaša ratolesť hrať hokej, pripravte sa na kúpu kvalitnej hokejovej výstroje. Pokiaľ sa dieťa ešte len učí korčuľovať, hokejová výstroj nie je potrebná. Dôležité je naučiť sa techniku korčuľovania, aby sa neskôr dieťa mohlo sústrediť na samotnú hru. Pri prvých pokusoch stačí, ak má dieťa na sebe hrubšiu spodnú aj vrchnú časť oblečenia, rukavice a prilbu alebo aspoň čiapku, ktorá zabráni poraneniu hlavy pri páde na ľad. Ak sa však vaše dieťa chystá na svoj prvý hokejový tréning, prečítajte si, čo všetko by malo mať so sebou.

Ako pripraviť svoje dieťa na prvý hokejový tréning?
Hokej je tvrdá kolektívna hra, kde mnohokrát dôjde k menším či väčším úrazom. Možno práve preto je tento šport pre chlapcov taký lákavý. Aby však bolo vaše dieťa maximálne chránené, je dôležité, aby malo kvalitnú hokejovú výstroj. Hokejové korčule nestačia, dieťa musí byť chránené od hlavy až po päty, aby ste si boli istý, že sa mu pri hre nemôže stať žiadne väčšie zranenie. Keďže hokej sa hrá v chladnom prostredí, dbajte na to, aby vášmu dieťaťu nebola pri hre zima. Je potrebné mu zabezpečiť niekoľko vrstiev. Odporúča sa obliecť si tenké funkčné oblečenie, ktoré dokáže efektívne odvádzať pot a navyše dieťa neobmedzuje v pohybe. Na túto vrstvu potom prichádzajú jednotlivé časti hokejovej výstroje. Tá zahŕňa prilbu, rukavice, chrániče spodnej a vrchnej časti tela a hokejové korčule.

Naučte svoje dieťa starať sa o hokejovú výstroj
Svojho malého hokejistu by ste samozrejme mali viesť aj k tomu, aby si svoju hokejovú výstroj vážil a staral sa o ňu tak, aby mu vydržala čo najdlhšie. Po každom tréningu je potrebné hokejovú výstroj zo športovej tašky vytiahnuť a osušiť na teplom mieste. Ideálne je, ak budete veci sušiť na radiátore, pretože iba tak sa presušia poriadne. Rukavice i korčule je potrebné pravidelne ošetrovať impregnačnými prípravkami. Čepeľ korčúľ by mala byť poriadne vysušená, aby sa zabránilo jej zhrdzaveniu a následnému zničeniu. S dôkladnou starostlivosťou môže hokejová výstroj vášmu dieťaťu slúžiť niekoľko rokov.

Vyberte tú najkvalitnejšiu hokejovú výstroj pre vaše dieťa na internetovej stránke https://www.hokejovekorcule.sk/. Splňte svojej ratolesti sen stať sa skutočnými hokejistom!