Chráňte čierne oblečenie, s K2r Intensive Black bude ako nové

Chráňte čierne oblečenie, s K2r Intensive Black bude ako nové

Čiernou farbou nič nepokazíte. Veta, ktorú ste už určite čítali v módnych časopisoch alebo počuli z úst expertov. Čierne kúsky nechýbajú v šatníku žiadnej milovníčky módy. S ich častým nosením sa však natíska otázka, ako zabrániť vyblednutiu? Riešenie prichádza s novinkou od spoločnosti Henkel – obrúskami K2r Intensive Black na čierne a tmavé oblečenie.

Univerzálne čierne topy, nohavice a svetre v tmavých odtieňoch sú povinnou výbavou každej ženy. Niet predsa nad jednoduchý kúsok, ktorý skvelo zapadne do akéhokoľvek outfitu. Čo však v tom prípade, keď častým nosením a praním stráca oblečenie svoj jas? Vyskúšajte novinku K2r Intensive Black. Inovatívne obrúsky, ktoré obnovujú intenzitu tmavých farieb a zabraňujú vyblednutiu.
Pracie obrúsky K2r poskytujú jednoduchú a rýchlu starostlivosť o čierne a tmavé oblečenie. Nemusíte meniť prací prostriedok ani hľadať špeciálne prípravky. Silná formula Intensive Black vyhladzuje poškodené vlákna, ktoré sú zodpovedné za stratu intenzity farieb. Obrúsky zachovávajú vlákna hladké, a tak chránia oblečenie pred vyblednutím.
Použitie obrúskov nie je žiadna alchýmia. Vložte obrúsok do bubna práčky a až potom pridajte oblečenie, pričom môžete zmiešať čiernu bielizeň s inými tmavými farbami. Použite svoj obľúbený prací prostriedok a perte ako obvykle. Po skončení pracieho cyklu obrúsok jednoducho vyberte a odstráňte.

Produkty K2r sú vyrobené tak, aby poskytovali prvotriednu starostlivosť a ich použitie bolo jednoduché. Okrem novinky nájdete v ponuke K2r:

Obrúsky Colour Catcher® – jedinečnou technológiou pritiahnu a udržia akékoľvek farbivá, a tak zabránia zafarbeniu oblečenia počas pracieho cyklu
Obrúsky Intensive White – oblečeniu prinavrátia žiarivú bielu farbu a chránia odevy pred šednutím
Colour Catcher® + Stain Removal – zachováva intenzívne farby oblečenia a zároveň obsahuje odstraňovač škvŕn
Intensive White + Stain Removal – silné zloženie obnovuje bielu farbu a zachytáva nečistoty počas pracieho cyklu. Odstraňovač škvŕn zároveň pôsobí proti najodolnejším nečistotám.

Nové pracie obrúsky K2r Intensive Black na čierne a tmavé oblečenie sú dostupné v obchodoch od októbra. Odporúčaná maloobchodná cena za balenie 20 ks je 5,49 Eur.