Ste pripravení na najlepšiu internetovú televíziu na slovenskom trhu?

Ste pripravení na najlepšiu internetovú televíziu na slovenskom trhu?

Inovatívna internetová televízia Kuki vstupuje na náš trh. Slobodná televízia, ktorá vám neurčuje pravidlá, kde a kedy ju budete sledovať. Môžete ju sledovať v parku, na zastávke, vo vlaku, na pustom ostrove, skrátka kdekoľvek. Nekladie žiadne podmienky ani zmluvy na dlhé obdobie. Na vyskúšanie a zaregistrovanie nepotrebujete byť počítačový guru. Potrebujete len jednu vec – internet.

Je na vás, čo si každý mesiac pozriete. Na výber je až 104 programov. Z toho 30 pevne daných a 30 si môžete namiešať podľa vlastnej predstavy, nálady alebo potrieb. Máte radi dokumentárne a odborné kanály. Vyberajte z týchto. Chcete sa uvoľniť pri komédii a rodinných seriáloch. Nenechajte sa obmedzovať spravodajskými kanálmi a vyberte si stanice podľa seba. Komu by predsa len nestačila ponuka kanálov v balíku, môže si prikúpiť ďalšie podľa svojho výberu. Špecialitou sú balíky s programami od HBO a Cinemaxu za špeciálny poplatok.

Konečne bez viazanosti.
Zaplatíte len za mesiac obdobia, po ktoré chcete Kuki sledovať. Sami sa rozhodnete, či chcete pokračovať v pôvodnom nastavení, namiešať si nové kanály alebo bez zbytočných opletačiek zrušíte mesačné predplatné. Kedykoľvek si to rozmyslíte, zaplatíte si nové obdobie a pokračujete ďalej.
Internetová televízia Kuki vás nebude obmedzovať. Na výber máte dva balíky služieb. Kuki veľká za 16,90 EUR obsahuje až 60 kanálov, 30 z nich je pevne nastavených, 30 si vyberiete podľa vlastného uváženia zo skupiny 104 kanálov, ktoré sú v ponuke. Chcete televíziu za menej peňazí a neprekáža vám menší výber? Je tu Kuki malá za 8,90 EUR. Tá má 30 kanálov, 15 z nich je nastavených a 15 si vyberáte sami.
Kuki je férová služba, jej kvality si najlepšie vyskúšate sami. Každý má možnosť si Kuki vyskúšať na 14 dní úplne zadarmo. Nebude vám nič sľubovať, pretože vy sami preveríte jej výhody a kvality.

Bežné sledovanie TV je nuda.
Nestíhate klasické vysielanie, lebo riešite svoj biznis alebo máte iné záujmy a povinnosti? Vysielanie si pokojne nahrajte alebo si nechajte štart tvojho obľúbeného filmu alebo seriálu pripomenúť. Na nahrávky vám Kuki dáva 10 hodín na týždeň. Je to málo? Balíky Nahrávam 50 a Nahrávam 100 predĺžia možnosť dĺžky nahrávok na 50 alebo 100 hodín. Takéto nahrávky budete mať uložené až 3 mesiace. Vysielanie si môžete pozrieť v štandardnej dobe 48 hodín spätne a pri niektorých programoch dokonca až 168 hodín. Dlhšia porada, rodičovské združenie alebo napríklad dopravná zápcha? Žiadny problém. Vysielané relácie si pustíte aj dodatočne.
A ešte jedna vychytávka. Kuki nahráva najobľúbenejšie seriály automaticky a ponecháva ich u seba v archíve. Takže Game of Thrones a podobné špeciality si môžete pozrieť až pol roka spätne. A to všetko prehľadne zoradené. Váš obľúbený seriál nájdete okamžite a pukance budú ešte teplé.
Nezabudnite, Kuki nie je len tak hocijaká služba na pozeranie TV cez internet. Hodnotné filmy z kina a filmové trháky či klasiky filmového plátna si môžete požičať na 48 hodín. Nemusíte ísť do kina na to, aby ste videli filmy ako Čiara, akčnú bitku so Stevenom Seagalom – Asian Connection alebo niečo z animákov pre vaše ratolesti. Najnovšie filmy nájdete na Kuki ešte skôr, ako budú vysielané v bežnej televízii.

O televízii Kuki
Internetová televízia Kuki bola spustená v roku 2014 a je spoločným projektom firiem SMART Comp. a.s., ktorá pôsobí na trhu pod značkou netbox a Planet A, a. s.,  ktorá pôsobí pod značkou AIM. Na Slovensko Kuki vstupuje samostatne pod hlavičkou spoločnosti SMART Comp, a. s.
V ponuke má pre slovenský trh viac ako 100 televíznych programov s možnosťami spätného prehrávania a ďalšími chytrými funkciami. Službu využíva viac ako 80 tisíc zákazníkov v Českej republike a ďalších 150 partnerských operátorov po celej ČR. Chytré riešenie sa aktuálne rozširuje i na Slovenský trh. Kuki je súčasťou každej smart televízie Samsung s operačným systémom TIZEN a je k dispozícii ako aplikácia pre zariadenia so systémom Android TV (napríklad televízie Sony, Panasonic alebo hernej konzoly Nvidia Shield). Ceny za službu Kuki sa pohybujú od 8,90 EUR do 16,90 EUR v základných balíčkoch mesačne.

Nižšie nájdete i odpovede na otázky, ktoré by vás mohli zaujímať.

Všetko, na čo ste sa chceli opýtať

Aké sú obmedzenia zmeny zariadení, na ktorých chcem Kuki sledovať?
Žiadne obmedzenia tu nie sú. Nové zariadenia môžete registrovať ako len potrebujete. Je ale potrebné dodržať limit 1 fixného a 5 mobilných zariadení na jednu zmluvu.

Kde sa dá takáto zmena zariadení urobiť?
Cez web po prihlásení sa do zákazníckeho konta alebo priamo v aplikáciách.

Môžem si zvoliť inú kombináciu fixných a mobilných zariadení?
V rámci štandardnej služby je nutné dodržať pridelenie daného počtu registrovaných zariadení podľa typu. Nie je teda možné registrovať 5 fixných zariadení a 1 mobilné prípadne iné kombinácie presahujúce štandardnú ponuku. Systém rozpozná, že dané zariadenie je fixné, hoci by išlo o Smart TV (TV Samsung od roku výrobu 2014, s operačným systémom Tizen) alebo TV s Android OS.
Existuje výnimka. K svojmu kontu môžete zaregistrovať ešte dve ďalšie fixné zariadenia a to kúpou balíčka Naviac telka za 3,40 EUR na jedno fixné zariadenie. Balíček Naviac telka platí aj pre ďalší set-top-box.

Čo keď nemám Smart TV?
Vtedy sa dá použiť set-top-box. Služba Kuki umožňuje jeho zakúpenie za 69 EUR. Ide o model ARRIS VIP1113 s diaľkovým ovládačom. Je to nielen spoľahlivý set-top-box ale aj mimoriadne úsporný. V prevádzke má typickú spotrebu iba 4,7 W. V režime stand-by zanedbateľných 0,32 W.

Budú nové TV kanály pribúdať?
Áno, na ponuke stále pracujeme a rozširujeme ju. Reagujeme na sledovanosť jednotlivých kanálov. Zaraďovanie nových atraktívnych kanálov je v prípade Kuki samozrejmá hodnota, ktorú zákazníkom prinášame.

V akej kvalite sú jednotlivé kanály?
Preferujeme HD kvalitu pred SD. V ponuke máme oba typy, ak ale používateľom ponúkneme HD kanál, nevytvárame duplicitu a daný SD kanál z ponuky vypúšťame. Aj preto je číslo 104 programov skutočné a nie „obohatené“ o duplicitné verzie toho istého kanálu.

Ako je to s ponukou 4K?
Momentálne testujeme a ponúkame na sledovanie jeden 4K kanál. Ide o NASA TV UHD v anglickom jazyku.

Môžem sledovať TV aj na mobilnom pripojení?
Áno, samozrejme. Pridali sme ale ochranu a tak si môžete povoliť sledovanie Kuki iba pri pripojení na Wi-Fi a neminuli si tak voľné dáta u svojho operátora.

Dajú sa filmy alebo seriály uložiť off-line?
Túto funkcionalitu Kuki zatiaľ neumožňuje.

Môžem sledovať Kuki aj v zahraničí?
Áno, samozrejme Kuki sa dá sledovať aj keď budete kdekoľvek v rámci EÚ.

Kuki má pôvod v Českej republike. Ako je to s lokalizáciou?
V súčasnosti je do slovenského jazyka preložená Kuki v set-top-boxoch a aplikáciách pre Smart TV. V ostatných aplikáciách je k dispozícii česká a anglická lokalizácia, slovenská je v procese prípravy. V prípade titulkov slovenské postupne k jednotlivým filmov pribúdať.

Keď zruším predplatené obdobie a neskôr v budúcnosti ho zase obnovím, budem mat všetky dáta uložené, napríklad aj naplánované filmy na nahratie?
Túto funkcionalitu pripravujeme v najbližšom čase.