Ochutená Mitická chutí aj odborníkom!

Ochutená Mitická chutí aj odborníkom!

Pri tohtoročnom udeľovaní cien Značka kvality SK, získali neochutené minerálne vody Mitická opätovné ocenenie Značka kvality SK GOLD. Potvrdili tak svoju prémiovú kvalitu a tiež stále miesto medzi poprednými slovenskými minerálnymi vodami.

V tomto roku navyše získali ocenenia Značky kvality SK aj minerálne vody z rady Mitická ochutená. Mitická Mango & Pomaranč získala Značku kvality SK GOLD a Mitická Malina Značku kvality SK. Známkou kvality sa tak teraz môže pýšiť celé portfólio minerálnych vôd Mitická.

Mitická je všetkým dobré známa, prírodná minerálna voda s optimálnou mineralizáciou, vhodná na každodenné pitie. Vyznačuje sa vyváženým pomerom vápnika a horčíka a aj nízkym obsahom sodíka. Svoje portfólio Mitická rozšírila o minerálne vody s príchuťami Mango & Pomaranč a Malina, ktoré majú rovnaký štandard kvality. Obsahujú zdraviu prospešné minerály, ovocnú šťavu a sú bez pridaných farbív. A práve tieto vody sa nanovo stali nositeľmi významného slovenského ocenenia a zaradili sa medzi najkvalitnejšie minerálky na Slovensku.

„Ocenenia nás veľmi tešia. Sme radi, že kvalitu našej vody nevnímajú iba spotrebitelia, ktorí po nej opakovane a radi siahajú, ale aj samotní odborníci,” vyjadril sa k získaným oceneniam Karol Kaššovic, predseda predstavenstva spoločnost.