Lidl novinky: Dáte si kávičku?

Lidl novinky: Dáte si kávičku?

Šálka horúcej kávy vždy príjemne zohreje, povzbudí a naladí. Gurmánski kávičkári si z bohatého sortimentu kvalitných káv v sortimente predajní Lidl určite vyberú. Navyše, keď k nim pribudli ďalšie tri novinky za skvelú cenu.

Dávate prednosť čerstvo zomletej zrnkovej káve v domácom kávovare? Vyskúšajte praženú zrnkovú kávu privátnej značky Bellarom Classico. Zmes obsahuje 65 % dokonale upražených kávových zŕn druhu Arabica a 35 % Robusta. Kilogramové balenie vám vydrží dlhšie a špeciálny uzáver zachová lákavú kávovú arómu po celý čas.
Cena: 6,99 € / 1 kg, Lidl

Bellarom Caffé Espresso poteší milovníkov kávy, ktorí si radi doprajú silnú kávu s intenzívnou chuťou. Čerstvo zomletú 100-percentnú Arabicu dostanete kúpiť v štýlovej dóze s pevným uzáverom, ktorý sa postará o jej kvalitu a neodolateľnú vôňu aj po otvorení. Je to tiež skvelý tip na malý darček s ďalšími dobrotami v darčekovej taške či koši.
Cena: 2,49 € / 200 g, Lidl

A do tretice novinka privátnej značky Bellarom – Colombian Supremo. Pražená mletá stopercentná Arabica ponúkne každému kávičkárovi delikátnu arómu a bohatú plnú chuť. Dostanete ju kúpiť v elegantnom 250-gramovom vákuovom balení.
Cena: 2,49 € / 250 g, Lidl