Samsung predstavuje nové smartfóny Galaxy J6+ a J4+

Samsung predstavuje nové smartfóny Galaxy J6+ a J4+

Úžasný dizajn a displej, zdokonalený fotoaparát a vysoký výkon za ultra priaznivú cenu.

Spoločnosť Samsung Electronics predstavila najnovšie prírastky do rodiny telefónov Galaxy J – Galaxy J6+ a J4+. Oba modely budú na slovenskom trhu dostupné koncom septembra, a to za odporúčané maloobchodné ceny 229 € za Galaxy J6+, resp. 179 € za Galaxy J4+. U oboch modelov budú na výber rozmanité farebné varianty – model Galaxy J6+ bude v červenej, čiernej a šedej verzii, Galaxy J4+ v ružovej, zlatej a čiernej.

„Galaxy J6+ a J4+ ďalej rozvíjajú základné vlastnosti tradične novátorského portfólia telefónov Galaxy, ponúkajú fantastickú štýlovosť a technickú kvalitu za mimoriadne priaznivú cenu,“ uviedol Ivan Kapec, produktový manažér spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. „Oba výrobky, ktoré sa pýšia elegantným dizajnom, veľkým displejom, zdokonaleným fotoaparátom a vysokým výkonom, dovoľujú užívateľom vyťažiť z telefónov Galaxy J ešte viac a s ešte väčšou výdržou než kedykoľvek predtým.“

Elegantný dizajn a veľký displej
Galaxy J6+ a J4+ sú vybavené zadnými krytmi so skleneným vzhľadom, čo dizajnu série Galaxy J prináša úplne nový rozmer. Vďaka ergonomickým krivkám majú tieto smartfóny luxusný vzhľad a štýl a ich štíhly profil umožňuje pohodlné uchopenie.

Tenký rámik a väčší displej, čo je zdokonalený šesťpalcový displej Infinity s rozlíšením HD+, ktorý je zavedenou súčasťou prémiových vlajkových smartfónov Galaxy, ponúkajú užívateľom skvelé zážitky pri hraní a sledovaní multimediálneho obsahu. Displej Infinity taktiež skvele umožňuje multitasking, pretože disponuje funkciou Split Screen, ktorá užívateľom dovoľuje používať na veľkom displeji dve aplikácie naraz.

Galaxy J6+ a J4+ disponujú funkciou rozpoznávanie tváre pre jednoduché odomknutie telefónu; Galaxy J6+ je vybavený taktiež bočným snímačom odtlačkov prstov pre ešte lepšie zabezpečenie a pohodlie bez toho, aby tým bol narušený dizajn prístroja.

Zdokonalený fotoaparát
Vzhľadom na dôležitosť, ktorú spotrebitelia prikladajú fotoaparátom, ponúkajú oba prístroje ešte dokonalejšie fotografické funkcie. Galaxy J6+ je vybavený dvoma fotoaparátmi (s rozlíšením 13 Mpx a 5 Mpx), čo spotrebiteľom umožňuje zachytiť snímky s dynamickým zaostrením. Vďaka funkcii Live Focus, ktorú ponúka duálny fotoaparát telefónu Galaxy J6+, je možné kedykoľvek pred zhotovením snímky alebo aj neskôr upraviť hĺbku ostrosti, takže vám nikdy neunikne žiadny fotogenický moment.

Obe zariadenia sú taktiež vybavené objektívom s vysokou svetelnosťou f/1,9 (13 Mpx), vďaka nej objektív dokáže zachytiť viac svetla, takže sa z telefónov stáva dokonalý nástroj pre tvorbu jasných, ostrých snímok za zlých svetelných podmienok. Plávajúce tlačidlo spúšte navyše umožňuje pohodlne fotografovať jednou rukou.

Vysoký výkon
Za prémiovým vzhľadom a štýlom telefónov Galaxy J6+ a J4+ nezaostávajú ani špičkové výkonnostné parametre, či už ide o kvalitu zvuku, výdrž batérie, či veľkosť pamäte.

Obe zariadenia podporujú technológiu Dolby Atmos, ktorá zaručuje dokonalý priestorový zvuk – či už sledujete film alebo počúvate svoju obľúbenú skladbu, zvuk sa pohybuje okolo vás a poskytuje neuveriteľný zážitok, vďaka čomu sa môžete doslova ponoriť do toho, čo počujete.

Telefóny Galaxy J6+ a J4+ sú navrhnuté tak, aby dokázali udržať krok s hektickým životným štýlom svojich používateľov. Sú vybavené batériou s kapacitou 3 300 mAh, čo oproti predchádzajúcim modelom radu Galaxy J predstavuje zvýšenie o 10 %, takže sa užívatelia môžu na svoj telefón spoľahnúť ešte dlhšie. Telefóny taktiež podporujú režim úspory energie, ktorý po aktivácii zjednoduší zobrazenie na domovskej obrazovke a zavrie neaktívne úlohy, aby tak predĺžil životnosť batérie v okamihoch, kedy to najviac potrebujete. Vďaka výkonnému osemjadrovému procesoru s frekvenciou 1,6 GHz dokážu obe zariadenia zvládnuť aj viac náročných úloh, ako je prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení bez toho, aby sa vyčerpávala batéria.

Galaxy J6+ ponúka 3GB RAM a veľkosť interného úložiska 32GB, zatiaľ čo Galaxy J4+ ponúka 2GB RAM a veľkosť interného úložiska 32GB. Obe zariadenia umožňujú taktiež rozšíriť úložný priestor pomocou microSD karty až na 512GB, takže užívateľom ponúkajú výkon i flexibilitu bez kompromisov.