Side: Mesto, vďaka ktorému sa môžete preniesť do histórie a blahobytu

Side: Mesto, vďaka ktorému sa môžete preniesť do histórie a blahobytu

Ak sa ešte stále rozhodujete o vhodnom termíne dovolenky a destinácii, ktorá bude pre vás ideálna, máme pre vás jeden dobrý  a overený tip. Môžete sa vybrať na dovolenku do Turecka a užiť si dobrodružstvo spojené s komfortom a pohodlím. Side je ideálna dovolenková oblasť tejto krajiny, kde sa nachádzajú tie najkrajšie pláže posypané zlatým pieskom a zaliate horúcim slnkom.

Je ešte čas?
Na neopakovateľnú last minute dovolenku v Turecku určite áno! Termínov je dosť a pokiaľ si vyberiete spomínaný last minute, môžete aj dobre ušetriť. V tejto časti sveta je dovolenková sezóna až do konca októbra, takže máte na plánovanie naozaj čas.

Nezabudnite na detaily ako je poistenie, all inclusive a platnosť pasu
Cestovné poistenie je minimum, ktorým si môžete prípad núdze počas dovolenky poistiť. Myslite  na platnosť pasu, ktorý by pri nezabudnuteľnej dovolenke v Side mal platiť ešte 6 mesiacov po termíne dovolenky.

Interkontinentálna strava s celým balíkom je asi základ a v týchto exotických krajinách viac než nutná. V Side, obľúbenej dovolenkovej časti Turecka vám ale bez najmenších problémov poskytnú všetko, čo pre svoje pohodlie v tomto smere potrebujete.

Nemusíte sa zaťažovať zbytočnosťami, pretože poskytovanie služieb je tu naozaj na vysokej úrovni. A pokiaľ dostanete chuť na pravý tabak do vodnej fajky, určite vám miestni s ochotou poradia, kde ho nájdete.

Vybavenie hotela, o akom ste ani nesnívali
Hotelové komplexy tureckých dovolenkových oblastí sú naozaj honosnými sídlami a ich vybavenie vám doslova vyrazí dych. Obloženie bielym, čiernym alebo zeleným mramorom, zlaté zdobenie, obrovské okenné tabule a vysoké kopulovité stropy vstupných hál a jedální, ktoré sa u nás len tak nevidia.

Samozrejmosťou sú rozsiahle bazény lemované vysokými plamami a nádhernými kvetmi. Presne tak, ako to všetko môžete vidieť na propagačných obrázkoch katalógov a v iných médiách. Lacné nákupy, večerné diskotéky, množstvo jedla v podobe švédskych stolov, kopec ovocia, nápojov a priestoru pre relax. To všetko je ideálna dovolenka v Side, ktorú vám odporúčame.