Špeciálna letná ponuka od Samsungu. Až 160 EUR späť a microSD karta k tomu

Špeciálna letná ponuka od Samsungu. Až 160 EUR späť a microSD karta k tomu

Spoločnosť Samsung spúšťa pre všetkých záujemcov o smartfóny Galaxy špeciálnu letnú bonusovú akciu na svoje vybrané modely. Záujemca, ktorý odpredá akékoľvek staré zariadenie a zakúpi si nový Samsung, získa bonus vo výške až 160 EUR. Výška bonusu závisí od nového zakúpeného zariadenia. Navyše, pri kúpe najnovších vlajkových lodí Galaxy S9 a S9+ získajú záujemcovia aj extra bonus v podobe 256GB MicroSD karty.

Do bonusovej akcie sú zaradené modely Galaxy S9+, S9, S8+, S8, Note8, A8, A6+ a A6 a trvá od 1. júla do 5. augusta 2018.

Postup výkupu a uplatnenia si bonusu:
1.    Registrácia nového zariadenia:
Na stránke www.novysamsung.sk zákazník zaregistruje údaje o novom zariadení, ako model nového zariadenia, IMEI číslo nového zariadenia, dátum kúpy nového zariadenia, predajňa, kde si zakúpil nové zariadenie, kópia pokladničného dokladu alebo faktúry nového zariadenia. Doklad o kúpe bude akceptovaný s dátumom maximálne do 5. augusta 2018. Registrácia potrebných údajov na stránke www.novysamsung.sk bude možná do 9. augusta 2018. Na jednu registráciu zákazníka je možné zaregistrovať maximálne dva rôzne modely nového zariadenia Samsung.

2.    Registrácia starého zariadenia:
Na stránke www.novysamsung.sk zákazník zaregistruje všetky potrebné informácie o stave starého zariadenia, ktoré chce odpredať a uvedie spôsob, ako chce svoje staré zariadenie odovzdať. Môže tak urobiť osobne, na jednej zo značkových predajní Samsung alebo na jednej z predajní výkupcu, alebo ho odoslať zdarma kuriérom.

3.    Bonus:
–    Výkupná suma za staré zariadenie bude zákazníkovi vyplatená po overení stavu zariadenia. Suma bude vyplatená zákazníkovi osobne na predajni alebo bude zaslaná bankovým prevodom na účet zákazníka.
–    Finančný bonus k novému zariadeniu bude zákazníkovi zaslaný bankovým prevodom na jeho účet po overení správnosti zaregistrovaných údajov do 35 pracovných dní.
–    Extra bonus v podobe 256GB pamäťovej karty bude zákazníkovi zaslaný poštou na adresu zákazníka po overení správnosti zaregistrovaných informácií. Pamäťová karta bude zaslaná len zákazníkom, ktorí si zakúpili Samsung Galaxy S9 alebo Galaxy S9+.


Ďalšie informácie o aktuálnej bonusovej akcii a podrobné pravidlá sú k dispozícii na stránke www.novysamsung.sk.