Galvaniho dvory sa rýchlo vypredávajú. Posledná šanca zvoliť si štandard bytu

Galvaniho dvory sa rýchlo vypredávajú. Posledná šanca zvoliť si štandard bytu

Takmer 90 % vypredaných bytov ružinovského rezidenčného projektu Galvaniho dvory svedčí o tom, že ľudia pozitívne reagujú na spojenie obľúbenej lokality a vysokej kvality bývania. Budúci majitelia bytov majú teraz poslednú možnosť zvoliť si vlastný štandard bytov a k tomu za zvýhodnené ceny troj- a štvorizbových bytov.

Vlastný štandard len do konca júna
Už len do konca tohto mesiaca si noví klienti môžu vybrať štandard bytov v podobe laminátových podláh, dverí, sanity či obkladov a dlažieb v kúpeľniach. Od mesiaca júl bude už štandard na jednotlivých bytoch pre pokročilosť výstavby daný. Preto sa developer rozhodol ponúkať byty do konca júna za zníženú cenu.
Klienti si mali možnosť vybrať z veľkej škály typov bytov, v rôznych výmerách v kvalitnom štandarde. K dispozícii sú ešte rôzne typy troj – a štvorizbových bytov.

O projekte
V druhej polovici roka 2016 spustil developer MACHO consulting do predaja rezidenčný projekt Galvaniho dvory. Na jar 2017 začal s jeho výstavbou. V rovnakom čase pustil do predaja jeho druhú etapu. Výstavbou projektu poveril renomovanú spoločnosť STRABAG.

V súčasnej dobe výstavba projektu napreduje podľa harmonogramu projektu a je vidieť už jeho tvár. Projekt s 231 bytmi oslovil kupujúcich a stal sa obľúbeným miestom pre založenie nového bývania pre mladých, starších aj rodiny s deťmi.
Veľkým benefitom projektu sú dva uzavreté dvory s detským ihriskom, výborná občianska vybavenosť v podobe obchodov, nákupných centier, predškolských a školských zariadení pre deti a tiež voľnočasových atrakcií či športovísk.

Projekt Galvaniho dvory sa nachádza v obľúbenej mestskej časti Ružinov s rýchlym napojením na mestský obchvat a diaľnicu D1. K dnešnému dňu je predaných takmer 90 % bytov. V projekte ostali už len 3- a 4-izbové byty, ktoré čakajú na svojich nových majiteľov.