Samsung uvádza na trh pamäťovú kartu PRO Endurance, ktorá sa vyznačuje vysokou životnosťou a novo definuje celý trhový segment

Samsung uvádza na trh pamäťovú kartu PRO Endurance, ktorá sa vyznačuje vysokou životnosťou a novo definuje celý trhový segment

Karta PRO Endurance bola vyvinutá pre náročné použitie v kamerových monitorovacích systémoch a pri úložnej kapacite 128 GB je ju možné použiť na tvorbu nepretržitého videozáznamu v garantovanej dĺžke dosahujúcej bezkonkurenčných 43 800 hodín.

Spoločnosť Samsung Electronics predstavila kartu Samsung PRO Endurance microSDHC™/microSDXC™, ktorá ponúka úplne jedinečnú životnosť a až 43 800  hodín nepretržitého videozáznamu . Karta PRO Endurance je špeciálne určená pre zákazníkov v spotrebnom a B2B segmente, ktorí používajú náročné systémy s videonahrávaním, ako sú dozorné a bezpečnostné kamery, osobné kamery či kamery do auta, a zaručuje rýchlu a stabilnú tvorbu nepretržitého záznamu. Podporuje rýchlosť čítania až 100 MB/s a vďaka rýchlosti zápisu až 20 MB/s dovoľuje nahrávať záznam v rozlíšení Full HD. Nové karty Samsung PRO Endurance budú na Slovensku dostupné začiatkom júna za odporúčané maloobchodné ceny 24,79 € za 32 GB verziu, 46,89 € za 64 GB verziu a 86,19 € za 128 GB verziu.

„Spotrebitelia chcú mať istotu, že sa na svoje riešenie používané na kamerový dohľad môžu spoľahnúť, a dopyt po pamäťových kartách s dlhou životnosťou a lepšími výkonnostnými parametrami, ktoré dokážu obstáť aj v extrémnych podmienkach, je najvyšší v histórii,“ uviedol Un-Soo Kim, senior viceprezident pre marketing značky divízie Memory spoločnosti Samsung Electronics. „Spoločnosť Samsung je hrdá na to, že uvedením pamäťových kariet PRO Endurance opäť posunula technologické hranice možného, pretože zákazníkom kladúcim dôraz na bezpečnosť tieto karty ponúknu najdlhšiu životnosť a optimalizovanú rýchlosť čítania aj zápisu, ktorá umožňuje pristupovať ku kriticky dôležitým záznamom z bezpečnostných systémov prakticky okamžite.“

V porovnaní s predchádzajúcimi typmi kariet  zameranými na rýchle čítanie aj zápis ponúkajú pamäťové karty Samsung PRO Endurance až 25-krát dlhšiu životnosť .

Karta Samsung PRO Endurance bola navrhnutá tak, aby odolala nepriaznivému prostrediu, a je vybavená ochranou 4-Proof , čo označuje odolnosť voči vode, extrémnym teplotám, magnetickému poľu a röntgenovému žiareniu. V prípade núdzových situácií, nehôd alebo kríz je karta PRO Endurance spoľahlivým riešením pre zachytenie kľúčových okamihov bez rizika kompromitácie alebo straty dát.

Pamäťové karty PRO Endurance budú na Slovensku dostupné začiatkom júna za odporúčané maloobchodné ceny 24,79 € za 32 GB verziu, 46,89 € za 64 GB verziu a 86,19 € za 128 GB verziu.

Viac informácií získate na internetových stránkach www.samsung.com/memorycard.