Electrolux PerfectCare – oblečenie na každý deň, vyprané so starostlivosťou

Electrolux PerfectCare – oblečenie na každý deň, vyprané so starostlivosťou

Rozmaznávajte svoju bielizeň v práčkach nového radu Electrolux PerfectCare. Electrolux prináša zážitok v starostlivosti o rôzne druhy textílií. Rad práčok Electrolux PerfectCare zaisťuje, že oblečenie bude aj naďalej vyzerať čo najlepšie, a je jedno, či ide o denim, vlnu, outdoorové oblečenie alebo dokonca extrémne citlivé tkaniny ako je hodváb. Electrolux PerfectCare poskytuje vždy dokonalú starostlivosť o bielizeň. Žiarivé farby bez blednutia, svetre, ktoré si držia tvar, a jemná bielizeň, ktorá stále vyzerá ako v deň, kedy ste ju kúpili.

Správna a šetrná starostlivosť je kľúčom k predĺženiu životnosti vášho obľúbeného oblečenia. Preto vám práčky z radu PerfectCare ponúkajú viac ako iba čistú bielizeň – umožnia vám, aby sa o vaše, aj oblečenie celej vašej rodiny postarali vyspelé technológie nového radu práčok Electrolux PerfectCare 600, 700 a 800.

Objavte nové modelové rady práčok Electrolux PerfectCare:
•    Séria 600 s technológiou SensiCare
Každodenné pranie so silou antialergickej pary
Technológia SensiCare automaticky pre každú várku bielizne upraví čas, spotrebu vody a elektrickej energie. Vďaka tomu pracie cykly netrvajú zbytočne dlho a vaše oblečenie vydrží dlhšie svieže a v tej najlepšej forme.
Antialergická para v kombinácii s vysoko účinným pracím programom umožňuje odstrá-nenie baktérií a alergénov z odevov. Zaisťuje hygienické a zároveň jemné čistenie.
Modely práčok radu PerfectCare 600: EW6F328WC, EW6F328WUC, EW6F349SC, EW6F408WU, EW6F428BC, EW6F428WUC, EW6F429BC, EW6F448BUC
•    Séria 700 s technológiou SteamCare
Upravený vzhľad vždy po ruke
Technológia SteamCare umožňuje ukončiť každý prací cyklus pridaním pary, ktorá za-braňuje krčeniu. Dosiahnete tak hladkú bielizeň bez žehlenia. Okrem toho môžete využiť aj samostatné parné programy na rýchle osvieženie oblečenia bez toho, aby by ste ho museli prať. Navyše unikátna technológia FreshScent umožňuje osviežiť oblečenie pôsobením pary a parfumu, ktorý krásne prevonia vašu bielizeň.

Modely práčok radu PerfectCare 700: EW7F348SC

•    Séria 800 s technológiou UltraCare
Každé vlákno oblečenia ošetrené a chránené
Nedokonale rozpustený prací prostriedok negatívne ovplyvňuje výsledky prania, zatiaľ čo nerovnomerné rozloženie aviváže zase môže vaše oblečenie poškodiť. Práčka s technológiou UltraCare zmieša prací prostriedok a aviváž s vodou ešte pred samotným kontaktom s bielizňou. Každé vlákno vášho odevu tak bude perfektne čisté, svieže a jemné pre dokonalý výsledok.
Modely práčok radu PerfectCare 800: EW8F228SC, EW8F328SC

Umocnite výkon svojho spotrebiča vďaka príslušenstvu PerfectCare

Vhodne zvolené topánky, hodinky či kabelka dokážu vyladiť váš vzhľad k dokonalosti. Rovnako je to s príslušenstvom Electrolux, ktoré v kombinácii so spotrebičmi z radu PerfectCare dodá vášmu oblečeniu niečo navyše, aby ste mohli byť maximálne spokoj-ný. Objavte ucelený systém starostlivosti o bielizeň.
•    FreshScent: Osviežte svoje odevy vôňou pary
Užívajte si pocit práve vypranej bielizne bez toho, aby by ste ju museli zdĺhavo prať. Unikátna technológia FreshScent ako prvá na svete umožňuje osviežiť oblečenie pôso-bením pary a parfumu namiesto klasického pracieho programu. Para v kombinácii s exkluzívnymi vôňami zaistí, že vaše oblečenie bude nielen skvele vyzerať, ale tiež krásne voňať. Parné programy sú navyše veľmi šetrné, a tak udržia bielizeň dlhšie ako novú a to bez nutnosti častého prania.
•    Vždy dostatok priestoru
Bojujete s nedostatkom miesta? Inštaláciou spotrebičov na seba ušetríte mnoho cenné-ho priestoru. S montážnou sadou umiestnite práčku so sušičkou ľahko a bezpečne na seba bez toho, aby by ste potrebovali ďalšie úchytky alebo fixačné prostriedky. Okrem toho vám dômyselne zabudovaná zásuvka uľahčí manipuláciu s bielizňou. A navyše špeciálny podstavec pod práčku a sušičku vám uľahčí vkladanie a vykladanie bielizne.
•    Ochranca jemnej bielizne

Jemná a chúlostivá bielizeň vyžaduje šetrné zaobchádzanie. O jeho ochranu sa v prie-behu prania postará špeciálne vrecko na pranie Electrolux.
Ak dodáte obľúbeným kúskom zo svojho šatníka tú správnu starostlivosť, budete sa z nich tešiť omnoho dlhšie. Spotrebiče PerfectCare zaistia viac než len čistú bielizeň – umožnia vám rozvíjať váš osobitý štýl bez nutnosti nakupovania nových odevov.
Viac na www.electrolux.sk/perfectcare.

 

Hľadáte spôsob, ako zaistiť, aby si vaše oblečenie naďalej udržalo svoj tvar, jemnosť a funkčnosť? Aby sa hodváb nepokrčil, vlnené kúsky sa nezrážali a outdoorové oblečenie odolalo rozmarom počasia? Vieme, ako na to! Sušičky z úplne nového radu Electrolux PerfectCare zvládnu aj to, čo ste považovali za nemožné. Neponúkajú iba sušenie – vďaka priekopníckemu riešeniu sa budú o vašu bielizeň starať s tou najlepšou starostlivosťou.
Správna a šetrná starostlivosť je kľúčom k predĺženiu životnosti vášho oblečenia. Preto vám sušičky z radu Electrolux PerfectCare poskytujú dokonale usušené oblečenie na každý deň. Vďaka vyspelým technológiám, ktoré sú k dispozícii pri novom rade sušičiek Electrolux PerfectCare 700, 800 a 900.

Objavte nové modelové rady sušičiek PerfectCare:
•    Séria 700 a 800 s technológiou GentleCare
Ideálne suché oblečenie pri polovičnej teplote
Niektoré sušičky vystavujú bielizeň zbytočne vysokým teplotám. Šetrná technológia
GentleCare umožňuje sušenie takmer pri polovičnej teplote, než akú využívajú bežné sušičky bez tepelného čerpadla. Vďaka tomu nielen udržíte skvelý stav vášho oblečenia, ale tiež znížite spotrebu energie a skrátite čas potrebný na sušenie.

Modely sušičiek radu PerfectCare 700: EW7H437PC, EW7H438BC
Modely sušičiek radu PerfectCare 800: EW8H258SC, EW8H358SC, EW8H458BC

•    Série 800 a 900 s technológiou DelicateCare
Tvar a veľkosť vášho oblečenia bez zmeny
Inteligentná technológia DelicateCare nastaví teplotu vzduchu a intenzitu sušiaceho programu tak, aby oblečenie dostalo starostlivosť na mieru. Či už sušičke zveríte jemnú bielizeň, vlnenú sukňu alebo outdoorovú bundu, môžete sa spoľahnúť, že výsledok bude perfektný. Technológia DelicateCare riadi pohyb bielizne vo vnútri sušičky tak, aby vlákna príliš nerotovali, ani sa nekrútili, a tak bráni zrážaniu vlnených odevov. Vďaka vyšším otáčkam bubna bielizeň drží na jednom mieste a nepokrčí sa. Výsledkom je dokonale jemné vlnené oblečenie, ktoré si udrží svoj tvar, ako keby bolo usušené na vešiaku.

So šetrnou technológiou DelicateCare budete mať istotu, že si vaše outdoorové oblečenie v prípade nepriaznivého počasia zachová svoju hlavnú funkciu – nepremokavosť. DelicateCare totiž reguluje teplotu sušenia tak, aby chránila funkčné materiály pred opotrebovaním. Vďaka tomu nevystaví oblečenie príliš vysokej teplote, ktorá by ho mohla zbaviť špeciálnych vlastností.

Modely sušičiek radu PerfectCare 800: EW8H258SC, EW8H358SC, EW8H458BC, z radu 900: EW9H378C

•    Séria 900 s technológiou CycloneCare
Hodváb šetrne a rovnomerne usušený
Technológia CycloneCare zaistí vašej bielizni, vrátane kúskov z tých najjemnejších materiálov, rovnomerné a šetrné sušenie vďaka špeciálnemu prúdeniu vzduchu. Zásluhou toho bude vaše oblečenie dlhšie vyzerať ako nové – udrží si tvar, mäkkosť, žiarivé farby a bezchybný vzhľad.
Sušenie hodvábu je tak trochu alchýmia. Technológia CycloneCare si s touto výzvou ľahko poradí – vysuší oblečenie zo všetkých strán vďaka špirálovitému prúdu vzduchu, ktorý prenikne aj do horšie dostupných záhybov, ako sú vrecká alebo švíky. Zaistí tak dokonalé a rovnomerné sušenie, aby hodváb vyzeral perfektne.

Model sušičky radu PerfectCare 900: EW9H378C

Umocnite výkon svojho spotrebiča vďaka príslušenstvu PerfectCare
Vhodne zvolené topánky, hodinky či kabelka dokážu vyladiť váš vzhľad k dokonalosti. Rovnako je to s príslušenstvom Electrolux, ktoré v kombinácii so spotrebičmi z kolekcie PerfectCare dodá vášmu oblečeniu niečo navyše, aby ste mohli byť maximálne spokojný. Objavte ucelený systém starostlivosti o bielizeň.
•    Tajomstvo jemnej bielizne bez elektrizovania
Doplňte bielizeň v sušičke špeciálnym obrúskom. Ten oblečenie zmäkčí a prevonia. Obrúsky do sušičky, ktoré zabraňujú krčeniu a vzniku statickej elektriny, môžete bez obáv kombinovať so všetkými druhmi tkanín.
•    Vždy dostatok priestoru
Bojujete s nedostatkom miesta? Inštaláciou spotrebičov na seba ušetríte mnoho cenného priestoru. S montážnou sadou umiestnite práčku so sušičkou ľahko a bezpečne na seba bez toho, aby ste potrebovali ďalšie úchytky alebo fixačné prostriedky. Okrem toho vám dômyselne zabudovaná zásuvka uľahčí manipuláciu s bielizňou. A navyše – špeciálny podstavec pod práčku a sušičku vám uľahčí vkladanie a vyberanie bielizne.
Viac na www.electrolux.sk/perfectcare.