Telekom Detský festival

Telekom Detský festival

NA NAJKRAJŠOM DETSKOM KARNEVALE AJ MIRO JAROŠ A SNÍČEK HUGO

Do obchodného centra Bory Mall po roku opäť prichádza obľúbené rodinné podujatie s názvom TELEKOM DETSKÝ FESTIVAL. Tento rok ale nejde o tradičný festival, lebo nás čaká niekoľko veľmi zaujímavých noviniek. Nakoľko ide o fašiangové obdobie, organizátori podujatia z agentúry 8P a Sport Kids Academy pre vás tento rok pripravili ten NAJKRAJŠÍ DETSKÝ KARNEVAL , aký kedy na Slovensku bol.

10. februára vás čaká KARNEVAL PLNÝ ZÁBAVY, ŠPORTU, ZDRAVIA VZDELÁVANIA A KÚZIEL. Podujatie je prepojením krásneho programu na hlavnom pódiu, kde nás čakajú magické triky Kúzelníka Petra Šestáka, bublinová show MR. Bubble-a, či prekrásna muzikálová rozprávka o Mrázikovi. Popoludní nás poblázni Zuzana Haasová svojim novým projektom Cirkus Romána.

po nej bude nasledovať nádherný karnevalový sprievod uličkami nákupno-zábavného centra Bory Mall, počas ktorého sa samba tanečnice budú vrtieť do rytmu bubnov kapely Batida, deti v maskách dostanú do rúk rôzne druhy hudobných nástrojov, na ktorých nám počas sprievodu urobia ten správny hluk a nad všetkými budú dohliadať chodúliari, okolo ktorých budú robiť akrobatické kúsky dievčatá a deti z Bratislava Monarchs Cheerleader.  Po karnevalom sprievode prídu deti zabaviť svojimi pokusmi chalani z Výbuchu – obľúbenej relácie detskej televízie ŤUKI a tanečný workshop nám predvedie AronMITU, dlhoročná tanečná lektorka Riverpark Dance School, ktorá pochádza z Etiópie. Nebude chýbať ani detský kamarát Sníček Hugo. Podujatie, ktorým vás počas celého dňa bude sprevádzať a hlavne zabávať obľúbený Rišo Vrablec, vyvrcholí ne/poslušným koncertom Mira jaroša.

Okrem programu na pódiu sme pre vás pripravili nespočetné množstvo zaujímavých zón. Deti a rodičia sa budú môcť čo to naučiť v Zóne vzdelávania, vyskúšať si šikovné ručičky v Creative zóne a samozrejme čaká nás výroba masiek, Zóna športu so Sport Kids Academy, Zóna zdravia, zdravých zúbkov, hudby a nemôže chýbať ani Zóna malých neposlušníkov s ŤUKIM.

Práve ŤUKI bude spoločne s hlavným maskotom podujatia obľúbeným Zajom Turbom dohliadať na to, aby všetci mali masky, pretože sa spoločne pokúsime urobiť ten najkrajší karnevalový rekord – rekord do Slovenskej knihy rekordov v najväčšom počte masiek na jednom podujatí. Preto neváhajte a príďte do Bory Mall v maske aj vy milí rodičia. A ak ju aj nemáte, pokojne si nejakú môžete vyrobiť spolu s nami na podujatí 😊
Navyše každý z vás, ktorý bude mať masku, sa môže zapojiť do súťaže o fantastické ceny. Čakajú na vás mobilné telefóny, auto na víkend aj s plnou nádržou, darčekové koše plné zdravých dobrôt, tablety, neposlušníkov sedací vak, knižky, športové kurzy, ťukiho rozprávkové balíčky, ceny od Mira Jaroša a mnoho iného. 10. februára vás čaká podujatie, ktoré jednoducho nemôžete zmeškať. Tešíme sa na vás.

Viac na www.detskyfest.sk alebo na Facebook Telekom Detský festival