Namiesto televízie v spálni by ste mali navštíviť dobrý sex shop

Namiesto televízie v spálni by ste mali navštíviť dobrý sex shop

Vzťah je o dvoch ľuďoch a veciach, ktoré spolu robia a prežívajú. Aby ste všetko vedeli ukočírovať správnym smerom, mali by ste sa navzájom najskôr dobre spoznať a potom si otestovať intenzitu preciťovania jednotlivých situácii v spoločnej domácnosti.

Pochopenie vlastností odlišného pohlavia je niekedy naozaj ťažké, no občas stačí naozaj tak málo a všetko sa dá veľmi jednoducho vyriešiť. Inak tomu samozrejme nie je ani v prípade prežívania spoločných intímnych chvíľ.

Návšteva, ktorá vám otvorí oči
O sexe by ste sa nemali báť rozprávať, pretože je to prirodzená súčasť nášho života. Rovnako tak aj komunikácia, bez ktorej niekedy nevyriešite nič. Aby ste si dopriali tie najkrajšie chvíle rozkoše a naplnenia, mali by ste pred umiestnením televízneho príjímača vo vašej spálni radšej navštíviť dobrý sex shop, v ktorom nájdete dokonalú inšpiráciu.

Nový a lepší pôžitok zo sexu
Ak by ste sa obávali toho, že vás niekto zo známych uvidí vkročiť do tohto obchodu, môžete si ho nájsť aj na internete. Objavíte tam aj tie najlepšie vibračné vajíčka, s ktorými si veľa spokojných párov spríjemnilo svoj sexuálny život. Stačí navštíviť stránku a otestovať skvelé produkty a erotické pomôcky na vlastnej koži. Veď sex dokonca aj lieči a pokiaľ spojíte príjemné s užitočným, vaša spokojnosť bude nadpriemerná.

Ani novej chuti lahodnej kávy sa predsa nebránite, tak prečo by tomu malo byť inak v prípade tých najkrajších spoločne trávených chvíľ vo vašom živote.

Prečo by ste sa mali zbaviť rušivých prvkov?
Talianski sexuológovia zistili, že páry, ktoré majú v spálni televíziu, prišli o polovicu svojho sexuálneho života: počet pohlavných stykov priemerného talianskeho páru za mesiac je osem bez televízie v spálni, ale iba štyri, ak sa v spálni nachádza televízia. Pri veku nad päťdesiat rokov je pokles ešte väčší: jeden krát za mesiac.

Menej rušivých prvkov navyše pôsobí negatívne aj na váš zdravý spánok. Samozrejme, že si uvedomujeme, že kvalita a intenzita sexu závisí aj od veku, ale v mnohých prípadoch sú zmena a nové podmienky výsledkom príjemnej a veľkej zmeny, tak to vyskúšajte. Sme si istí, že pri takomto prieskume by ani slovenské páry nedopadli lepšie.