Základ šatníka moderného muža. Máte ho?

Základ šatníka moderného muža. Máte ho?

Každý človek má svoj osobitý štýl, ktorý je charakteristický tými najobľúbenejšími kúskami oblečenia. Niekedy však musíme urobiť aj výnimku a obliecť si niečo, čo nám až tak pohodlné a trendy nepríde. Bez ohľadu na obľúbenosť existuje jeden kúsok pánskeho oblečenia, ktorý by nemal chýbať v žiadnom šatníku moderného muža.

Nikdy nestarnúca klasika
Reč je o košeliach, ktoré vo svojom outfite veľmi často využívajú aj samotné ženy. Klasický golier, manžety a niekoľko gombíkov. Špeciálny a jednoduchý strih, ktorý dokáže vyformovať pánsku postavu, prinajmenšom skryt niektoré nedostatky. Samozrejme, že si musíte vedieť vybrať. Najznámejšie a najviac žiadané sú pánske košele s dlhým rukávom, ktoré v mnohých prípadoch muži využívajú aj ako formálny odev do zamestnania.

Nebojte sa Slim strihov
Modernejšou verziou je špeciálne zúžený strih, ktorý má pomenovanie Slim Fit. V podstate ide o strihovú líniu, ktorá by mala sedieť na tele tesnejšie, čo znamená, že je vhodnejší pre osoby, ktoré sú štíhlejšie. Opakom takejto košele je strih s pomenovaním Regular Fit. Ale aj ten môže pôsobiť moderne, ak k nemu páni zvolia malú pánsku tašku cez rameno.

Nerobte to za každú cenu
Nikdy by ste však nemali nosiť až príliš tesné veci, čo neznamená, že súčasné užšie rifle nie sú vhodné. Väčšinou sa vyrábajú z elastických tkanín, takže obavy o svoje pohodlie mať nemusíte. Navštíviť urológa nie je ale nikdy na škodu, prevencia sa cení, a ak si myslíte, že úzke strihy nohavíc vám uškodia, tak sa za každú cenu nemusíte snažiť prispôsobiť trendom.

Móda sa zo dňa na deň mení, v mnohých prípadoch sú to ale opakujúce sa tendencie. Urobiť si priestor v šatníku na nové kúsky je fajn, no niekedy môžete vyhodiť aj to, čo sa dá o dve sezóny opäť využiť. A dobrá košeľa sa zíde vždy.