Ako riešite svoje malé problémy vy?

Ako riešite svoje malé problémy vy?

Každý z nás má svoje problémy a ich miera a veľkosť závisia od toho, ako sa s nimi dokážeme vysporiadať. Nie všetci to ale zvládajú na jednotku, čoho dôsledkom sú potom negatívne vplyvy, ako je napríklad depresia, stres a nervozita. Ak sa nevieme vysporiadať s tým, akí sme, možno by bolo vhodnejšie začať na svet pozerať inak.

Aj muži majú svoje dni
Presne tak, ani toto pohlavie sa nezaobíde bez nepríjemných pocitov, nízkeho sebavedomia a neschopnosti uspokojiť svoje potreby a okolie. Najčastejším dôvodom je otázka, prečo mám malý penis? Problém sa ale môže skrývať niekde úplne inde a všetko môže byť v skutočnosti normálne.

Dôvodom týchto problémov je ale fakt, že sa to muži pýtajú len samých seba. Prelomiť mlčanie a humorne vniesť danú tému do zaujímavej konverzácie s partnerkou by nebolo na škodu. Práve jej reakcia vám môže „otvoriť“ oči. Iná možnosť, ako vyriešiť túto chúlostivú situáciu, je za dverami lekárskej ambulancie špecialistu, kde sa o jednoduchom predĺžení penisu diskutuje odborne.

Keď je príliš malý
Je to naozaj len malé percento, konkrétne 0,6 %, kedy majú muži problém mikropenisu. Na uspokojenie partnerky vám ale veľa netreba. Všetko je to viac menej len o psychike, pocitoch a predstavách, pretože väčšina z nás si myslí, že veľkosť penisu je mužským obrazom. Možno by ste boli prekvapení, ale niekedy môže byť riešením práve vaša partnerka v priliehavej nočnej košieľke. Sex je prirodzená potreba ľudí a nemala by byť žiadne tabu. O problémoch sa treba rozprávať, samé sa predsa nikdy nevyriešia.

Čo pomáha?
Operácia je jedným z možných riešení, no v mnohých prípadoch má nepriaznivé dôsledky. Trakčné a ťahové riešenia dokážu pomôcť mužom a zväčšiť ich veľkosť prirodzenia až od 2 cm. Podobne sú na tom aj vákuové pomôcky, ktoré pomáhajú s erektilnou dysfunkciou. Ak sa teda skutočne trápite s týmto problémom, najlepšie bude, keď sa rozhodnete navštíviť odborníka, prípadne vyskúšať spomínané overené pomôcky. Všetko je na vašom rozhodnutí.