Máte firmu a nebaví vás zložitý systém zákonov a platenia daní?

Máte firmu a nebaví vás zložitý systém zákonov a platenia daní?

Máme pre vás riešenie
Tento trend sa v posledných rokoch stáva čoraz viac populárnejším, no dôležité je, že aj dostupnejším pre bežných podnikateľov. Podnikanie v našich podmienkach možno všetkých až tak nezaťažuje, no kto má problémy s mierou a neúnosnosťou daňového znevýhodnenia a zákonov, ktoré neustále do už tak problémového podnikania zasahujú, môže využiť formu podnikania v dovolenkovom raji.

Pre koho je výhodná offshore spoločnosť?
Dnes už asi pre každého a bez rozdielu, samozrejme , že počiatočné investície potrebujete všade.
Tu vás možno priláka už samotný názov raj, čo však nemá až tak celkom veľa spoločného s jeho klasickou predstavou. V tomto ponímaní ide o výhodnejšie podmienky, ktoré poskytujú určité krajiny sveta. Hlavnou výhodou pre podnikateľa potom je, že nemusí platiť dane a pritom dodržuje všetky zákonné ustanovenia. Takéto spoločnosti majú svoj špeciálny názov offshore, ktoré charakterizuje aj vysoká anonymita podnikateľov.

Daňové raje, v ktorých môže prebiehať zakladanie offshore spoločností  bez najmenších problémov sú väčšinou tropickými oblasťami, čo znamená, že popri podnikaní si môžete občas užiť aj atmosféru dovolenkového raja na Seychelách.

Na riadenie vám postačí aj mobil
Samozrejme, že táto forma založenia spoločnosti nie je podmienená vašou priamou a osobnou účasťou v týchto krajinách. Stačí si vybrať firmu, ktorá za vás všetky potrebné formality veľmi rýchlo zariadi. Podnikať môžete na Slovensku a pritom si vaša spoločnosť bude užívať výhody bez zbytočného zdanenia. Veľmi výhodná je aj rýchlosť zakladania. Samozrejme, že nie všetkým môže takáto forma medzinárodného obchodovania vyhovovať, preto by ste si mali všetko dopredu zvážiť.

Základnou výhodou, ktorá sa netýka len tohto podnikania je, že dnes vybavíte takmer všetko aj  vďaka funkciám telefónu Xiaomi  a pripojeniu na internet. Jednoduchá prevádzka spoločnosti s virtuálnou kanceláriou a operačnými systémami sa radí na prvé miesta vo využiteľnosti pre každého jedného podnikateľa. Je len na vás, ktorú metódu si pre váš biznis zvolíte.