AXA V ZLATEJ MINCI 2016 BODOVALA V SIEDMICH KATEGÓRIÁCH

AXA V ZLATEJ MINCI 2016 BODOVALA V SIEDMICH KATEGÓRIÁCH

Organizátor ankety Zlatá minca 2016 ocenil najlepšie poistné produkty za uplynulý rok. Medzi nominovanými aj tento rok bodovala AXA. Porotu oslovila v siedmich kategóriách. Zlatú mincu získali investičné životné poistenie Kumulativ MAX, rizikové životné poistenie ActiveLife, aj doplnkové dôchodkové sporenie.

Veľmi dobre sa finančnej skupine AXA darilo aj v kategóriách úrazového poistenia, poistenia majetku či v akciových fondoch. Druhé miesto obsadili Úrazové poistenie 5 PLUS, Poistenie DOMOV IN a AXA CEE Akciový fond. V kategórii Fondy fondov porotu oslovil fond AXA Selection Emerging Equity, ktorý sa podľa hodnotenia odborníkov umiestnil na treťom mieste.

„Je príjemné vidieť, že naše produktové portfólio je zaujímavé nielen pre klientov, ale aj finančných odborníkov. Znamená to, že naša stratégia je nastavená správne a dlhoročná práca na vývoji produktov prináša ovocie v podobe spokojných klientov. V nastavenej stratégii a vývoji noviniek pokračujeme aj naďalej, čo je vidieť na inovovaných produktoch, ktoré uvádzame a kopírujú moderné trendy v poisťovníctve. Príkladom je aj nedávno uvedené inovované poistenie Auto GO, ktoré v cene povinného zmluvného poistenia ponúka bezplatné odtiahnutie vozidla, nové pneumatiky, či právnu asistenciu pri nehode,“ hovorí David Poes, riaditeľ útvaru Customer Value Management AXA ČR/SR.

Výsledky prestížnej ankety Zlatá minca 2016 zverejnil organizátor 21. apríla. Za najlepšie poistné produkty hlasovala odborná porota zložená z nezávislých finančných expertov. Hodnotila pri tom produkty slovenských bánk, poisťovní a fondov. Hlavnými hodnotiacimi kritériami boli využiteľnosť daného produktu, jeho dostupnosť, efektivita, inovácie a kvalita.