So správnym digestorom bude aj kuchyňa voňať

So správnym digestorom bude aj kuchyňa voňať

Kuchyňa je prirodzeným srdcom domácnosti, miestom, kde sa často a radi stretávajú všetci členovia rodiny. Nenechajte svoju idylku narušiť pachmi a výparmi, ktoré varenie spravidla sprevádzajú.

Ak už sa rozhodnete pred Veľkou nocou pre prípravu akéhokoľvek pokrmu, vaša kuchyňa môže ostať sviežou. A to vďaka kvalitnému a účinnému odsávaču pár! Značka MORA ponúka viac ako 45 modelov odsávačov pár, ktoré zaistia nielen čistý a svieži vzduch, ale vďaka modernému dizajnu sa stanu aj ozdobou kuchyne. Vysoký výkon, nízka hlučnosť, jednoduché ovládanie a priaznivá cena sú už len príjemným bonusom.

Ak máte k dispozícii komínový odťah, ktorý pachy a výpary vzniknuté varením odvádza z interiéru von, pripojíte digestor na odťahové potrubie. Ak nie, žiadny problém! Môžete sa spoľahnúť na recirkuláciu, ktorá vzduch vyčistený prostredníctvom filtrov vracia späť do priestoru. Značka MORA ako jediná na trhu ponúka odsávač, ktorý má až 7 možností odťahu a je vhodný predovšetkým do panelákových bytov.

Odsávače pár MORA sú vybavené radom užitočných funkcií. Pri príprave náročnejšieho menu, kedy varíte zároveň aj v štyroch hrncoch, určite oceníte špeciálnu funkciu Power Boost. Tá spustí maximálny sací výkon a všetky výpary bez veľkého hluku zmiznú. K dispozícii je tiež funkcia 24 hodín – automatické čistenie vzduchu v miestnosti po dobu 5 min každú hodinu a možnosť automatického vypnutia odsávača po 30 minútach.

Dotykové ovládanie digestorov Direct Touch je veľmi jednoduché, rýchle a pohodlné. K spusteniu požadovanej funkcie stačí len dotyk. Následne sa na červeno rozsvieti vybraný symbol a na prvý pohľad je jasné, ktorá funkcia bola zvolená. Všetky ovládacie symboly sú umiestnené pod kvalitným tvrdeným sklom. Čelná plocha digestorov je teda rovná, hladká a bez tlačidiel, čo výrazne uľahčuje údržbu. K dokonalému výsledku stačí použiť prostriedok na čistenie skla, zrkadiel alebo okna. Okrúhle halogénové osvetlenie s výkonom 20 W zaručuje komfortné osvetlenie varnej plochy pod odsávačom.

Odsávače pár MORA sú vybavené praktickým kovovým filtrom proti mastnotám, ktorý sa nemusí meniť a na jeho prípadné nasýtenie upozorní symbol kontroly filtru. V prípade, že je odsávač zapojený na recirkuláciu, je nutné použiť hliníkový filter.

MORA. Radosť domova.
Viac na: www.mora.sk