5.000 DOMÁCICH TESTOV VEROVAL ROZDÁ ZDARMA

5.000 DOMÁCICH TESTOV VEROVAL ROZDÁ ZDARMA

HARTMANN – RICO CHCE PODPORIŤ PREVENCIU.
Trápi vás zdravotný problém, ale návštevu lekára odkladáte pre nedostatok času na neurčito? Nepodceňujte prevenciu a zistite príčinu svojich ťažkostí behom pár minút v pohodlí domova s domácimi diagnostickými testami Veroval. Vďaka prebiehajúcej kampani na www.veroval.sk  môžete vybraný test vyskúšať zdarma.

Domáce diagnostické testy Veroval dokážu napríklad zistiť prítomnosť baktérie Helicobacter pylori, koncentráciu spermií v ejakuláte, zvýšenú hladinu cholesterolu, nedostatok železa, alergiu, celiakiu, boreliózu z kliešťa, zápal močových ciest, nedostatok železa či okultné krvácanie do stolice. Využite kampaň a vyberte si test, ktorý pomôže odhaliť práve vaše zdravotné ťažkosti.

„Vnímame ako pozitívny fakt, že môžeme vďaka domácim diagnostickým testom priebežne posilňovať zodpovednosť ľudí za ich zdravie. Vďaka prebiehajúcej kampani navyše môžu ľudia vyskúšať jeden domáci test úplne zadarmo. Verím, že túto možnosť využijú a výhody domácej diagnostiky ocenia, „ hovorí brand manažérka spoločnosti HARTMANN – RICO Markéta Pilná.

Zapojiť sa do súťaže je veľmi jednoduché. Stačí zaregistrovať svoj email na webe www.veroval.sk, vybrať si test a zodpovedať jednoduchú otázku. Výherca obratom získa kupón, za ktorý si môže do 10 dní vyzdvihnúť test zadarmo v najbližšej lekárni. Kampaň trvá od 6. marca do 30. apríla a pripravených je 5 000 testov.