7 tipov na darček pre muža

7 tipov na darček pre muža

Solárne rádio s dynamom a LED svetlom POWERplus LYNX

Trávi veľa času v garáži? Chodí na ryby a stále kontroluje, či má so sebou svetlo, rádio, náhradné baterky? Alebo rád trávi čas v prírode pod stanom? Vyberte mu univerzálne solárne rádio, ktoré má aj zabudované svetlo a praktický budík. Už ho viac nezaskočia vybité batérie. POWERplus® Lynx je AM/FM solárne a dynamo rádio ktoré kombinuje pekný dizajn a spoľahlivý výkon, navyše je vybavený 3 LED diódami takže slúži aj ako baterka. S Lynxom využívajúcim obnoviteľné zdroje energie je možné počúvať rádio aj na miestach kde elektrická energia nie je. A to bez batérií. Jednoducho stačí zatočiť dynamom alebo vystaviť dennému svetlu a rádio sa nabije. Tiež je možné ho nabiť rýchlejšie a pohodlnejšie cez USB-port počítača, v krajnom prípade z elektrickej siete. Obsahuje aj hodiny a budík. Ideálny na cestovanie, do záhrady, na rybačku, stanovačku, či turistiku. Pomocou kľuky dynama dokáže Lynx dokonca núdzovo nabiť Váš mobil. Zoznámte sa so solárnym rádiom POWERplus® Lynx.

Solárna nabíjačka 2v1 2400mAh s 3W LED lampášom Salamander

Praktický pomocník na každý deň, spoľahlivý doplnok do auta. Vhodný na turistiku, kempovanie, pobyty v prírode. Vysoký výkon v kompaktnom prevedení. To je solárny lampáš Salamander. Svetlo však nie je jeho jediným prínosom. Na svietenie už nepotrebuje vymieňať batérie. Vďaka solárnemu panelu sa vnútorná batéria dobíja zo slnečného svetla. Dobíjať je možné aj cez USB vstup. A cez USB výstup môžete vďaka vnútornej 2400mAh batérií aj mobilný telefón. Praktické pogumované prevedenie je zároveň vodeodolné. Zhrňme si to: vodeodolné svietidlo, ktoré sa nabíja cez solárny článok, a ktoré dokáže nabíjať mobilný telefón. Vyberte si tento darček pre svojho partnera.

Núdzové kladivko do auta POWERplus Oryx

V každom aute by malo byť k dispozícii príručné svietidlo pre akýkoľvek naliehavý prípad. Nie vždy postačuje vnútorné osvetlenie auta, alebo je potrebné prisvietiť si tam, kam nesvietia svetlá auta. Svietidlo však nemusí byť len jednoúčelový prístroj. Nevieme, kedy sa dostaneme do situácie, keď budeme potrebovať pomôcť niekomu na cestách a núdzové kladivko POWERplus Oryx môže byť dôležitým pomocníkom. V prípade núdze je možné použiť ho na rozbitie okna na aute a má integrovaný rezák na bezpečnostný pás, čo môže byť v nebezpečných situáciách veľmi užitočné. Vďaka fluorescenčnému označeniu ho nájdete v aute aj v najväčšej tme. S troma výkonnými LED diódami sa toto núdzové kladivko stáva dôležitou výbavou každého auta. Objednajte praktický darček núdzové kladivko do auta.

Prírodné mydlo na holenie Friendly Soap pomaranč a levanduľa

Chceli by ste obdarovať svojho partnera prírodnou kozmetikou? Spôsobujú mu bežné kozmetické prostriedky na holenie problémy s pokožkou? Skúste mu darovať prírodné mydlo na holenie Friendly Soap.. Vyrobené je výlučne z prírodných biologických ingrediencií , je vyrábané ručne tradičnou studenou metódou. Mydlo neobsahuje žiadne syntetické, chemické látky, farbivá, ropu ani žiadne parabény, ktoré sa v kozmetike používajú ako konzervačné činidlá a vyvolávajú alergické reakcie. A použiť ho môžu aj ženy. Všetky mydlá sú zabalené do papierového recyklovaného obalu, ktorý je biologicky rozložiteľný. Výhody prírodného mydla:

● sladká vôňa
● obsahuje ricínový olej, kaolín a aloe vera
● vhodné pre mužov i ženy
● ideálny na cesty
● aktívne pokožku vyživuje a hydratuje
● kokosový olej zaisťuje ľahké kĺzanie čepele po pokožke
● vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku, ktorá trpí pri holení
● zanecháva pleť jemnú a úžasne voňajúcu
Rozhodnite sa pre prírodné mydlo Friendly Soap.

Sprchová hlavica Pulse Eco 6l + perlátor Zadarmo

Darujte svojmu partnerovi relaxačnú sprchu po náročnom dni vďaka sprchovej hlavici Pulse Eco. Umožňuje výber zo štyroch nastaviteľných tvarov prúdu vody. Patentovaná sprchová hlavica Pulse Eco neobsahuje sitko, teda tu nedochádza k zanášaniu sprchových otvorov vodným kameňom ako u ostatných sprchovacích hlavíc na trhu. Tento unikátny dizajn zabraňuje vzniku baktérií, ich šíreniu a usadzovaniu na sprchovej hlavici. Sprchová hlavica Pulse Eco neprináša len relaxáciu pod prúdom vody, ale vodu aj šetrí. Bežná sprchová hlavica má prietok 20 litrov vody za minútu, ale patentovaná hlavica Pulse Eco má prietok len 6 litrov vody za minútu bez straty komfortu sprchovania. Pod tlakom zmieša vodu so vzduchom a tak vzniká dostatočný prúd vody na umývanie, ale s veľkou úsporou vody. A keďže v sprche sa používa prevažne teplá voda, šetrí sa aj na ohreve teplej vody. Sprchujte sa už tieto Vianoce so sprchovou hlavicou Pulse Eco 6l a získajte k nej perlátor zadarmo.

Solárna nabíjačka autobatérií

Väčšina mužov sa stará o svoje auto veľmi zodpovedne, aby bolo vždy pripravené na jazdu, aj keď sa s ním nejazdí každý deň. Ak auto dlhšiu dobu stojí a nepoužíva sa, môže vzniknúť problém pri štartovaní, batéria sa pomaly vybíja. Toto sa môže stať pri dlhodobejšom parkovaní, napríklad na letisku, alebo pri kempovaní. Vyberte pre partnera solárnu nabíjačku autobatérií, a auto už nebude mať problém s vybitou batériou. Autobatérie je možné nabíjať z interiéru auta, prostredníctvom autozapaľovaču. Taktiež je možné aj solárne nabíjanie pomocou konektorov pripojených priamo k batérii pod kapotou auta. Nabíjačka je zložená z dvoch solárnych panelov a je možné ju jednoducho zbaliť a prenášať komfortne ako kufrík. Tu nájdete viac informácií o solárnej nabíjačke autobatérií.

Solárny skladateľný panel POWERplus Narwhal USB 5V 7W

Váš partner už nebude riešiť problém, ako nabiť svoje mobilné zariadenia, keď nie je k dispozícii elektrická zásuvka. Vďaka solárnej nabíjačke POWERplus Narwhal stačí slnečné svetlo, a energia je k dispozícii. Stačí pripojiť USB kábel a nabíjať. Solárny panel Narwhal dokáže na priamom slnečnom žiarení dobiť 4000mAh powerbank približne za 4 hodiny. Kompaktný dizajn spolu s nylonovým uzatváraním a pripevňovacími úchytmi umožňuje nabíjačku položiť na vhodné miesto alebo upevniť na batoh, prípadne stan alebo iné miesto, ktoré umožní prístup slnečným lúčom. Potešte svojho partnera solárnou nabíjačkou POWERplus Narwhal.