Mikuláš tento rok nosí Skittles!

Mikuláš tento rok nosí Skittles!

Ani sme sa nenazdali a opäť prichádza Mikuláš! Urobte radosť tým, na ktorých vám najviac záleží, a nezabudnite im do mikulášskej pančuchy pribaliť farebnú nádielku cukríkov Skittles.

Pre nadchádzajúce vianočné sviatky sú žuvacie cukríky Skittles ako stvorené. Potešíte nimi bez pochyby všetky generácie – od tých najmenších až po najstarších. Aby cukríky s ovocnou príchuťou potešili každého, sú Skittles dostupné hneď v troch variáciách.
V červenom vrecúšku Skittles Fruits sa skrývajú ovocné príchute citróna, pomaranča, čiernych ríbezlí, jahôd a limetiek. Tie sú ideálnou sladkou odmenou pre najväčších labužníkov priamo od Mikuláša.

Skittles má pripravenú nádielku aj v podobe extra kyslých cukríkov – Skittles Crazy sours v zelenom balení. Lákajú príchuťou ananásu, mandarínok, višní, malín alebo chutných kyslých jabĺk, ktoré nosí jedine čert!

Anjelský mix s príchuťou lesného ovocia – Skittles Wild Berry je doslova pohladením pre jazyk. Vo vnútri fialového balenia sú ukryté príchute čučoriedok, malín, višní, jahôd, kiwi a černíc s jablkom.

TIP NA NETRADIČNÉ CUKROVINKY:
Skúste si vychutnať koláče zdobené cukríkmi Skittles! Čo tak namiesto orechov ozdobiť vianočné cukrovinky farebnými cukríkmi Skittles? Urobíte tak radosť nielen svojim deťom, ale celej rodine.

Pretože sú Ježiško aj Mikuláš známi svojou štedrosťou, sú v predvianočnom období cukríky Skittles dostupné vo vybraných predajniach aj vo 198 gramových multipackoch.