Hipster Summer so značkou Shana

Hipster Summer so značkou Shana

Španielski módni dizajnéri opäť nesklamali a prostredníctvom značky Shana prinášajú nadčasové strihové kreácie vo farbách tohto leta. Nebudú chýbať ani originálne doplnky, kabelky a tašky, ktoré oceníte zakaždým, keď budete mať chuť vystúpiť z davu a zároveň zostať sama sebou.

Detaily na netradičných miestach
Shana stavila na rafinované detaily práve na miestach, kde by ste ich na prvý pohľad nečakali. Svoje zbohom dala i eklektickým výstrihom a rafinované sexi odhalenia zdobia namiesto dekoltu chrbát! Taktiež sa môžete tešiť na zaujímavé prestrihy, rázporky a prekladané diely sukní či nohavíc, čím táto kolekcia dokázala, že aj pohodlné oblečenie môže príjemne prekvapiť a pútať pozornosť. Veľkým hitom i nadej ostávajú cropped Shirts.

Fashion fruit
Značka, ktorej sídlo nájdete priamo v bohémskej Barcelone je známa i svojim pevným krokom so svetovými dizajnérmi, skvelý kúsok inšpirovaný tými najlepšími si tak môžete dopriať len za pár eur. Ani toto leto nesmie chýbať inšpirácia načerpaná od Stelly McCartney či Marca Jacobsa, ktorí rozpútali v módnom priemysle doslova fruitmániu – trendy ananás a melóny sú hitom všetkých, ktorí sa už presýtili sladkých srdiečok a prezdobených mašličiek.

Volány a kvetiny
Romantické volány budeme vídať nie len na šatách, ale i na tričkách, sukniach a plavkách – rokmi overenému trendu nepodliehajú ani značky Chloé, GUCCI či Michael Cors, Shana sa preto rozhodla filozofiu zvaleného materiálu ešte viac zvýrazniť. Rôzne kusy odevov budú pripomínať rozkvitnutú lúku, iné zase nechajú vyznieť palmovému vzoru, ktorý bude pripomínať najkrajšie a najslobodnejšie obdobie v roku.

Ethno vzory

Veľký priestor dostanú v tomto letnom období mimoriadne populárne ethno vzory. Ich znakom sú jemné alebo naopak výrazné geometrické tvary, strapce a výšivky, takzvaný „ošúchaný“ efekt, slamené klobúky, slamené tašky a kabelky. Práve pri tomto štýle nesmieme zabudnúť ani na bohatú nádielku pestrých a rôznorodých náramkov.

Obchody Shana u nás nájdete na Laurinskej 2 v Bratislave, v Avione v Bratislave a v Auparku v Žiline.

Zdroj foto: Shana.