Elegantné darčeky pre domácnosť

Elegantné darčeky pre domácnosť

Elegantný ponorný mixér, praktický ručný vysávač, šikovná domáca pekáreň. Vianočné darčeky môžu vyzerať aj takto. Malé domáce spotrebiče Electrolux potešia všetkých, ktorí si potrpia na kvalitu spotrebičov a zároveň sa tešia z pekného dizajnu.

Univerzálny bojovník
Ideálnym darčekom je ponorný mixér Electrolux UltraMix Pro. Okrem pekného dizajnu model vnesie do domova to najlepšie z profesionálnych kuchýň. Je správnou voľbou pre tých, ktorí sami radi skúšajú rôznorodé gastronomické špeciality. Mixér poľahky pripraví hladké mliečne kokteily, krémové polievky, či nadýchanú šľahačku. Veľký sekáč si poradí s tvrdými plodmi a dvojité šlahacie metly pripravia nadýchané polevy. Mixér má predlženú 25 cm dlhú nohu a zvon navrhnutý tak, že ho môžete použiť priamo v nádobách, presne tak, ako to robia profesionálni kuchári.
Cena modelu Electrolux ESTM 6400 je 89,90 € s DPH.

Domáca pekáreň
Milovníci čerstvého pečiva ocenia domácu pekáreň Electrolux EBM8000. Chrumkavú kôrku na pečive dosiahne pekáreň pomocou programu rýchleho pečenia. V pekárni pripravíte čerstvý chlieb a pečivo, či pomocou prídavných foriem najrôznejšie dezerty. Navyše je pekáreň vybavená sklopným nožom na jednoduché vyberanie chleba z formy, takže v ňom nezostanú žiadne zbytky potravín. Automatická zvuková signalizácia upozorní na ukončenie procesu pečenia.
Cena modelu Electrolux EBM800 je 144,90 eur s DPH

Rýchla pomoc
Ručný vysávač Electrolux Frodo je vhodným darčekom pre fanúšikov perfektného poriadku. Gumové kolieska vysávača uľahčujú manipuláciu a zároveň chránia nábytok pred poškrabaním. Kuchyňu či jedáleň zvládne povysávať na jedno nabitie, keďže batéria vydrží celých 16 minút. Vysávač je dostupný v rôznych farebných vyhotoveniach, takže dokonale splynie s každou kuchyňou.
Cena modelu Electrolux Frodo je od 36,90 eur s DPH

Tichý vysávač
Hľadáte darček pre veľkú rodinu s malými deťmi? Vysávač Electrolux UltraSilencer s hlučnosťou 65 decibelov nezobudí celú rodinu pri sobotnom upratovaní. K tichému chodu prispieva optimalizované prúdenie vzduchu a extra tichá podlahová hubica. Nepríjemný zvuk vysávania tak nahradí tichý tón, ktorý sotva zaregistrujete. Vysávač navyše pohlcuje prach a ostatné nečistoty. Vzduch prúdi cez výkonný filter HEPA 13 a z vysávaču vychádza vyčistený vzduch na 99,95 %.
Cena modelu Electrolux UltraSilencer je od 199 eur s DPH

Viac informácií o produktoch sa dozviete na www.electrolux.sk