Nová švajčiarska kozmetika La Danza s účinkami proti striám na slovenskom trhu

Nová švajčiarska kozmetika La Danza s účinkami proti striám na slovenskom trhu

Spoločnosť Zepter SLOVAKIA, program Cosmetics, uvádza na slovenský trh vyživujúci a spevňujúci telový krém La Danza s účinkom proti striám. Pre nový intenzívny regeneračný telový krém je samozrejmosťou absencia parabénov a akýchkoľvek látok, ktoré môžu spôsobovať alergie.

Telový krém La Danza je určený pre suchú a veľmi suchú pokožku. Vhodný pre používanie počas tehotenstva a po pôrode.
· Vyživujúci: Zmes prírodných aktívnych zložiek bohatých na mastné kyseliny omega 3, 6 a 9. Upokojuje a vyživuje suchú až veľmi suchú pokožku.
· Spevňujúci: Dynalift poskytuje okamžitý a dlhotrvajúci spevňujúci účinok. Madecassoide zlepšuje syntézu kolagénu I a II, pomáha spevniť a skvalitniť textúru pokožky.
· Proti striám: RegestrilTM a výťažok zo Sigesbeckia Orientalis účinne redukujú strie a predchádzajú ich vzniku, a to spomalením degradácie kožnej matrice a podporou jej regenerácie.

Táto luxusná telová starostlivosť okamžite zlepší textúru pokožky, ktorá je tak viditeľne pevnejšia a odolnejšia. Strie budú zmenšené a pokožka bude hlboko regenerovaná. Známky starnutia sú menej viditeľné, a dokonca aj tá najsuchšia pokožka bude okamžite upokojená a vyživená.

Krém sa odporúča aplikovať ráno a večer, jemným vmasírovaním do pokožky celého tela.

Rad kozmetiky La Danza – Starostlivosť o pokožku La Danza je exkluzívny rad vedecky vyspelých švajčiarskych kozmetických prípravkov, obsahujúcich aktívne prísady s mimoriadne skrášľujúcimi a liečebnými účinkami, ktoré účinne bojujú proti starnutiu pokožky a pomáhajú jej získať späť a udržať si svoj bytostný mladistvý vzhľad. Podobne ako pri tanci, sa v tomto špičkovom rade kozmetiky Zepter snúbia vzácne prírodné prvky. La Danza, jemne parfumovaný rad starostlivosti o pokožku so základnou kvetinovou nótou, bojuje proti predčasnému starnutiu pokožky. Kozmetický rad La Danza je určený najmä pre zrelú pleť (40 +).