SOLO DLHÉ ZÁPALKY OCENIA NIELEN MILOVNÍCI SVIEČOK

SOLO DLHÉ ZÁPALKY OCENIA NIELEN MILOVNÍCI SVIEČOK

Zatiaľ čo naši prapredkovia prácne treli špeciálne drievka, pokým nedosiahli teplotu, pri ktorej sa drievko vznietilo, alebo kresali kremeňom, my máme zakladanie ohňa veľmi uľahčené. Stačí si vybrať tie správne zápalky tradičnej značky SOLO a škrtnúť. Záleží len na nás, či dáme prednosť klasickým zápalkám, dlhším desaťcentimetrovým, ktoré sa výborne hodia napríklad na zapaľovanie sviečok, či dvadsaťcentimetrovým krbovým, vďaka ktorým ľahko dosiahneme s plamienkom pod pripravené polienka. Všetky zápalky SOLO naviac patria do kategórie bezpečnostných zápaliek, čo znamená, že hlavičku je možné zapáliť len škrtnutím o škrkátko.

Popri klasických krátkych domácnostných zápalkách ponúka značka SOLO taktiež tieto dva druhy dlhých zápaliek:

SOLO ZÁPALKY EXTRA DLHÉ
– impregnované zápalky oceníme pri zakladaní ohňa v kachliach, ohrievačoch, krboch, pri zapaľovanie sporákov aj pri pobytoch v prírode. Vďaka predĺženej dĺžke zápalky (10 cm oproti štandardnej dĺžke 4 cm) sa skvelo hodia taktiež na zapaľovanie sviečok, ktoré nám v nastávajúcom sychravom období čím ďalej tým častejšie zdobia obydlia. V Anglicku sa im dokonca hovorí sviečkové zápalky. Viac na www.solo.cz.

SOLO ZÁPALKY KRBOVÉ – impregnované krbové zápalky sú vhodné pre kachle, krby, grily, ocenia ich aj táborníci pri zakladaní ohňa v prírode. Táto zápalka je dlhá 18 cm a skvelo sa hodí na zakladanie ohňa s novými ekologickými podpaľovačmi SOLO (zvitky a kocky). Vďaka svojej dĺžke oheň bezpečne dosiahne až k pripraveným polienkam bez toho, aby nás ohrozil. Predávajú sa v balení po 100 kusoch a 40 kusoch. Viac na www.solo.cz.