Samsung SMART TV teraz so špeciálnou ponukou

Samsung SMART TV teraz so špeciálnou ponukou

K vybraným televízorom Samsung najnovšieho radu Ultra HD F9000 a radov F7000 a F8000 nadelí spoločnosť Samsung svojim zákazníkom výhodný darček. Záujemcovia tak budú môcť získať mobilný telefón GALAXY S4 alebo GALAXY S4 mini za jedno euro.

Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, si pre svojich zákazníkov pripravil mimoriadnu ponuku – ku každému zakúpenému Samsung UHD televízoru radu F9000 s uhlopriečkou 55″ a 65″ budú môcť záujemcovia získať za 1 € smartfón Samsung GALAXY S4. Pre televízory radu F7000 a F8000 s uhlopriečkou 46″ a vyššie, je za rovnakú cenu 1 € pripravený smartfón Samsung GALAXY S4 mini.

Smart TV radu F9000 patrí do kategórie UHD (Ultra High Definition). Tento najnovší rad televízorov tak disponuje viac ako ôsmimi miliónmi pixelov, čo je štyrikrát viac než predchádzajúce Full HD televízory. Samsung Smart TV série F9000 sú zákazníkom dostupné s uhlopriečkou 65 a 55 palcov.

K týmto modelom je vo výhodnom balíčku pripravený za cenu 1 € smartfón Samsung GALAXY S4. Štvrtá generácia vlajkovej lode spoločnosti Samsung disponuje Full HD Super AMOLED displejom s veľkosťou 5 palcov, šírkou 7,9 mm a váhou len 130 g. GALAXY S4 je vybavený nespočetným množstvom aplikácií, výkonným procesorom a 13 Mpix fotoaparátom.

Samsung Smart TV radu F7000 a F8000 môžete tiež ovládať hlasom a pohybom prostredníctvom revolučnej technológie Smart Interaction. Aj tieto televízory ponúkajú jednoduché funkcie pre zdieľanie multimediálneho obsahu zo zariadení GALAXY prostredníctvom funkcií screen mirroring a Allshare. Navyše môžete jednoduchou inštaláciou balíčka Evolution Kit zlepšiť výkon svojho staršieho televízora na úroveň, ako by bol prakticky nový.

K modelom Smart TV radu F7000 a F8000 s uhlopriečkou 46″ a vyššie je vo výhodnom balíčku pripravený za cenu 1 € smartfón Samsung GALAXY S4 mini. Zmenšená verzia najpredávanejšieho smartfónu Samsung GALAXY S4 ponúka vynikajúci výkon, intuitívne a jednoduché ovládanie a elegantný dizajn v kompaktnejšom prevedení. Vybavený dvojjadrovým procesorom s taktom 1,7 GHz a operačným systémom Android 4.2.2 Jelly Bean ponúka širokú škálu funkcií a aplikácií. Multimediálny obsah je možné zachytiť na 8Mpix fotoaparát na zadnej strane a zobraziť na širokouhlom qHD Super AMOLED displeji s uhlopriečkou 4,3″.

Zákazníci si môžu televízory v balíku s mobilným telefónom zakúpiť vo vybraných obchodoch s elektronikou už od 11. novembra. Táto ponuka platí do konca roka alebo do vyčerpania zásob.