SPAK obliekol limitovanú edíciu svojich omáčok bez konzervantov do zimného kabátika

SPAK obliekol limitovanú edíciu svojich omáčok bez konzervantov do zimného kabátika

V zime si radi doprajeme na tanieri niečo poriadne, čo nás zasýti a najmä zahreje. Pečené mäso patrí okrem iného k obľúbeným vianočným či silvestrovským pochúťkam. Omáčky k mäsu od SPAK neobsahujú konzervačné látky ani farbivá a sú vyrobené z vysokokvalitných surovín. A navyše, teraz ich dostanete v limitovanej vianočnej edícií.

Barbecue omáčka
Typicky korenená, nasladlá omáčka podľa americkej receptúry zahalená jemnou arómou dymu. Je ideálna k steakom, špízom i akémukoľvek grilovanému mäsu či zelenine. Mäso s ňou môžete marinovať alebo ju použiť ako dip.

Ostrá curry omáčka
Obľúbená curry omáčka vylepšená o štipku chilly korenia, špeciálne vytvorená pre milovníkov ostrých chutí. Okrem výrazného kari korenia v nej nájdete aj horčičné semienko, ananás, jablkovú šťavu a kvapku paradajkového pretlaku.

Sladko-kyslá omáčka

Typická ázijská omáčka s veľkými kúskami zeleniny a ananásu. Ideálna na prípravu jedál vo WOKu, s ryžou, k hydinovému mäsu či rybe. Je možné servírovať aj ako dip.

Všetky omáčky je možné skladovať pri teplote do 25°C. Kúpite ich v širokej sieti supermarketov v sklenených fľaškách s obsahom 250 ml.