Ešte bližšie k najdôležitejšej osobe: Spoločnosť Gigaset predstavuje tri nové detské vysielačky

Ešte bližšie k najdôležitejšej osobe: Spoločnosť Gigaset predstavuje tri nové detské vysielačky

Gigaset PA 330 Audio, Gigaset PA 530 Audio Plus a Gigaset PV 830 Video sú názvy troch malých svetových premiér, ktorými Gigaset vykračuje v ústrety deťom a vstupuje na trh so samostatnými detskými vysielačkami. Nové modely značky Gigaset sú vysokokvalitné detské monitory, ktoré zvládne každá peňaženka a prispôsobia sa akýmkoľvek potrebám. Spoločnosť týmto po prvýkrát využíva svoje skúsenosti a odborné znalosti z oblasti integrácie funkcie detských vysielačiek do telefónov na poli samostatných monitorovacích systémov.

Dieťa zmení všetko. Keď po prvýkrát natiahne svoje drobné rúčky k rodičom, oni začujú jeho jemný dych a pocítia, ako bábätko odpočíva v ich náručí, vedia, že odteraz je tým najdôležitejším v ich živote. Túto radosť však nezriedka sprevádzajú aj obavy. Kto by nechcel byť so svojím bábätkom alebo malým dieťaťom vo dne aj v noci? No príde čas, keď už dieťa opustí pohodlie rodičovskej spálne, a vtedy sa začnú vynárať otázky: Môžem nechať svoje bábätko samé v jeho izbe? Bude spať bezpečne, pokojne a tuho vo svojej postieľke?

Gigaset odteraz ponúka tri nové detské vysielačky, ktoré pomáhajú rodičom byť pri svojich deťoch vtedy, keď ich potrebujú. Spoločnosť Gigaset, špička na európskom trhu s bezšnúrovými telefónmi DECT, je už roky pevnou súčasťou rodiny v miliónoch domácností. Ako jednotka na trhu a priekopník v oblasti bezdrôtového štandardu DECT vyvinula spoločnosť Gigaset z tejto technológie bezpečné, energeticky úsporné a vzdušné rozhranie s nízkou úrovňou vyžarovania. To je dostatočný dôvod pre spoločnosť Gigaset, aby uviedla na trh detské vysielačky s mnohými funkciami ako samostatné produkty, a tým prilákala nových zákazníkov.

Tri všestranné modely:
PV 830 Video je špičková digitálna detská vysielačka s videoprenosom a zároveň vlajková loď série detských vysielačiek značky Gigaset. Je vybavená pohyblivou 3D kamerou, mnohými senzormi a špičkovou technológiou nočného videnia, vďaka čomu jej neunikne nič, čo sa udeje v detskej izbe. Kamera modelu PV 830 Video má nastaviteľný zorný uhol. Technológia nočného videnia umožňuje bezproblémový prenos obrazu, a to aj v tých najtmavších izbách. Vďaka videomonitoru na prijímači rodičia vidia úplne všetko, čo sa deje v detskej izbe. Funkcia domáceho telefónu umožňuje priamu komunikáciu s dieťaťom v izbe, takže rodičia sa môžu svojmu drobcovi prihovoriť a utíšiť ho. Okrem toho je možné z rodičovskej riadiacej jednotky zapnúť rôzne uspávanky či nočné svetlo.
PV830_VIDEO_Babyphone_Sender_Receiver

PA 530 Audio Plus je špičková detská vysielačka DECT s prenosom zvuku, ktorá predstavuje praktický model v rámci série značky Gigaset. Model PA 530 Audio Plus je vybavený vysokocitlivými senzormi, ktoré merajú teplotu a vlhkosť v detskej izbe, rovnako ako aj nočným svetlom a zobrazením času. Umožňuje vám neustále strážiť všetko, čo sa deje v detskej izbe. Vysielačka PA 530 Audio Plus taktiež ponúka menší repertoár uspávaniek a prídavný zvukový vstup line-in, do ktorého môžete pripojiť MP3 prehrávač alebo iné zvukové zdroje.
PA530_AUDIO_plus_Babyphone_Sender

PA 330 Audio je praktická detská vysielačka DECT a základný model v sérii Gigaset. Model PA 330 Audio ponúka veľký dosah, kvalitný krištáľovo čistý zvuk a hlasovú aktiváciu. Rodičia môžu okrem toho kontrolovať aj kvalitu pripojenia a jeho dosah. Vysielačka sa aktivuje hlasom a zároveň sa na displeji vizuálne zobrazuje úroveň hluku v miestnosti.

Exkluzívne funkcie pre ešte väčšie pohodlie
Detské vysielačky značky Gigaset nielenže zaručujú rodičom pokojnejšiu myseľ, no ponúkajú aj oveľa viac pohodlia. V závislosti od modelu pomáhajú rodičom zabudnúť na neustály stav pohotovosti a zasiahnuť, keď je to naozaj potrebné. Vďaka tomu im ostane viac energie na aktívne využitie času stráveného s deťmi.
Od merania teploty na spanie a teploty v miestnosti, aby nebola príliš vysoká alebo nízka a nenarušila sladké sníčky bábätka, cez praktickú funkciu domáceho telefónu a uspávanky, ktoré sa dajú aktivovať na diaľku, až po príjemné nočné svetlo – vďaka všetkým týmto vymoženostiam môžu rodičia rýchlo zareagovať a dodať svojmu dieťaťu pocit bezpečia a tepla vždy, keď ho bude potrebovať.

„Naším cieľom je vytvoriť hmatateľnú blízkosť medzi matkou, otcom a dieťaťom prostredníctvom našich nových detských vysielačiek. Úlohou všetkých našich zariadení je poskytnúť rodičom väčšiu slobodu pohybu a pohodlie, ktoré potrebujú na uľahčenie svojho každodenného života,“ hovorí Daniel Šarišský, zástupca spoločnosti Gigaset pre Slovenskú republiku. „Naše detské vysielačky sú kompaktné a praktické, a preto či už ste doma, na dvore alebo v okolí, vždy ich môžete mať pri sebe. Technológia ECO DECT zaručuje dlhý pohotovostný režim aj používanie bez častého nabíjania, a praktické funkcie ako napríklad zobrazenie teploty zasa pomáhajú rodičom nájsť ideálne miesto na spanie pre ich miláčika, a to dokonca aj v novom prostredí.“

Spoľahlivá a vyspelá technológia DECT ako základ detskej vysielačky
Gigaset a ňou vybavené bezšnúrové telefóny sú súčasťou miliónov domácností po celom svete už viac než dve desaťročia. Spoločnosť Gigaset bola priekopníkom a neustálym inovátorom technológie DECT, ktorá sa od svojho vzniku ujala ako nepopierateľná výhoda pri prenose zvuku. Zároveň ju mnohí konkurenti a iní predajcovia detských sedačiek používajú ako meradlo. Práve vďaka neustálemu zdokonaľovaniu v zmysle vysokých kvalitatívnych štandardov spoločnosti Gigaset a konštrukcii „made in Germany“, je však aj ekologická a energeticky úsporná.

„DECT je synonymom bezpečnosti, ktorá je pri sledovaní našich najmilovanejších prioritou,“
vysvetľuje Dr. Kurt Aretz, riaditeľ oddelenia hlasových spotrebných produktov spoločnosti Gigaset. „Technológia ECO DECT umožňuje spoľahlivé, vysokokvalitné a vysokorýchlostné spojenie, ktoré produkuje oveľa menej žiarenia, než napríklad zariadenie WLAN. ECO DECT teda pomáha zabrániť vzniku elektrosmogu v detskej izbe.“

Nové detské vysielačky Gigaset PA 330 Audio, PA 530 Audio Plus a PV 830 Video značky Gigaset sú dostupné od novembra 2013 za cenu 49,95 €, 79,95 € a 159,95 € (v tomto poradí) u vybraných predajcov.