Otvorenie ONE Fashion Outlet Voderady: Nákupná horúčka vypukne v stredu 30. októbra od 10.00 hod., program a akcie popoludní

Otvorenie ONE Fashion Outlet Voderady: Nákupná horúčka vypukne v stredu 30. októbra od 10.00 hod., program a akcie popoludní

Slovensko sa dočkalo prvého outletového centra. Rok od položenia základného kameňa je outletové centrum ONE Fashion Outlet Voderady pripravené na príchod návštevníkov. Svoje brány im otvorí v stredu 30. októbra. Milovníci svetovej módy si môžu vychutnávať nákupy v modernom areáli s celkovou rozlohou 15 000 m2 sedem dní v týždni od 10:00 do 21:00 hodiny. Na prvý deň je pripravený bohatý sprievodný program a špeciálne akcie v podaní jednotlivých nájomcov, ktorí ponúknu svoje tovary ešte výhodnejšie.

Developerská spoločnosť Realiz úspešne dokončila prvú fázu výstavby outletového centra ONE Fashion Outlet vo Voderadoch. „Slovensko, ako jediné z okolitých krajín, doteraz nemalo vlastný outlet. Sme hrdí na to, že sa nám podarilo dodržať termín a outletové centrum otvárame tak, ako sme pred rokom pri položení základného kameňa sľúbili. Podarilo sa nám naplniť naše predstavy a už prvým návštevníkom ponúkneme kvalitný mix svetových módnych značiek. Ďalšie atraktívne značky pribudnú vo Voderadoch v krátkom čase,“ hovorí Vladimír Kozár, Project Director ONE Fashion Outlet Voderady.

Nákupné centrum ONE Fashion Outlet Voderady počíta ročne s 1,5 až 2 miliónmi návštevníkov nielen zo Slovenska, ale aj z Maďarska, Rakúska a Českej republiky. Prvá fáza výstavby ONE Fashion Outlet Voderady s 15 000 m2 predajnej plochy si vyžiadala celkovú investíciu vo výške 30,5 mil. eur a nájde v ňom prácu približne 300 zamestnancov. Návštevníci majú k dispozícii 1300 parkovacích miest a môžu využiť aj pravidelnú autobusovú dopravu z Trnavy.

„ONE Fashion Outlet patrí medzi najmodernejšie outletové centrá v regióne, ktoré spĺňa tie najnáročnejšie kritériá po všetkých stránkach. Je to outletové centrum najnovšej generácie, kde moderná architektúra prepája prírodné prostredie so zelenými a vodnými plochami. A práve voda je tým elementom, ktorý navodzuje atmosféru relaxu a pohody nielen pre jednotlivca, ale pre celú rodinu. Neuzatvárame ľudí do vnútorných priestorov, parkovacie miesta sú dimenzované mimo nákupnej zóny. V čo najväčšej miere sme použili prírodné materiály a tým ponúkame úplne iný zážitok z nakupovania,“ dopĺňa Vladimír Kozár.

Na projekte ONE Fashion Outlet Voderady sa podieľajú renomované medzinárodné spoločnosti. Tento jedinečný koncept navrhlo londýnske štúdio Holder Mathias Architects. Areál naprojektovalo tak, aby umožnil príjemný celodenný pobyt celých rodín. Za prevádzku prvého outletového centra na Slovensku je zodpovedná spoločnosť Freeport, ktorá patrí k popredným prevádzkovateľom outletov v Európe. Projektový manažment dopĺňajú dvaja partneri, spoločnosti ISS Facility Services a European Retail Consulting.

V prvom outletovom centre sa predstaví adidas, Nike, Puma, Trussardi, GANT, Envy, Levi´s, Tom Tailor, Luxury Mall, Mustang, Lee Cooper, Aftershock London, Instyle, Marina Militare, Ecco, John Garfield, Baldinini, Gaudí, Benetton, Salomon, Marc Picard, Dajar, Klenoty Aurum, 69 slam, Adel design, Retro Jeans, Vnímavé hračky, Tick, Svet kávy, Candies Couture, Berndorf Sandrik, Swell, Time Out, Northface, Trekland, Parfem, Handy Man, Karreli, MET a ďalšie svetové módne značky.

„Máme veľmi dobre vyskladaný nájomný mix značiek, ktoré odštartujú v prvej fáze. Môžem prezradiť, že okrem už predstavených značiek čoskoro pribudnú ďalšie, ktoré návštevníkov určite potešia. Verím, že každý si v prvom outletovom centre nájde tú svoju značku a tovar, ktorý samozrejme získa za výhodnú cenu. Rád by som všetkých pozval na prvý nákup už v deň otvorenia, kedy sú pre návštevníkov pripravené rôzne akcie v podaní jednotlivých značiek. Pre návštevníkov máme od 15-tej hodiny pripravený aj bohatý sprievodný program, ktorý vyvrcholí slávnostným pokrstením ONE Fashion Outlet populárnou speváčkou Darou Rolins,“ dodáva Vladimír Kozár.