Novinka Ecover ZERO – poteší alergikov a každú citlivú pokožku

Novinka Ecover ZERO – poteší alergikov a každú citlivú pokožku

Alergia je dnes bežným celoživotným problémom mnohých z nás. Zoznam alergénov je dlhý – peľ, roztoče, prach, farbivá, parfumy či rôzne chemické látky, ktoré sa bežne používajú v čistiacich prostriedkoch či kozmetike. Nebezpečné sú najmä pre tých, ktorý trpia ochoreniami dýchacích ciest ako je astma, rôznymi alergiami či pre ľudí s citlivou pokožkou vrátene našich najmenších.

Pre týchto všetkých vyvinul Ecover, výrobca ekologických čistiacich a pracích prostriedkov, špeciálny rad Ecover ZERO, ktorý odteraz kúpite aj na Slovensku. Produkty Ecover ZERO neobsahujú žiadne farbivá, parfumy, parabény ani fosfáty a ich používanie znižuje riziko alergickej reakcie. Sú preto vhodné pre všetkých, ktorí musia či chcú používať dôveryhodné, certifikované produkty mysliac pritom na svoje zdravie – pre alergikov, ľudí s citlivou pokožkou, mamičky s deťmi i všetkých, ktorí nemajú diagnostikovanú alergiu, no z princípu opatrnosti používajú produkty bez potenciálnych alergénov.

Navyše, rad Ecover ZERO je schválený nezávislou organizáciou Allergy UK na podporu alergikov, ktorá certifikuje „alergia friendly“ značky. Tak, ako všetky produkty Ecover, Ecover ZERO je vyrobený z látok na rastlinnej a minerálnej báze, ktoré sú šetrné a zároveň účinné pri čistení či praní už na 30 °C, neobsahujú žiadne zbytočné chemikálie, sú dermatologicky testované a po použití rýchlo a úplne biologicky odbúrateľné.

Rad Ecover ZERO obsahuje tekutý prací prostriedok, aviváž a prostriedok na umývanie riadov.

NOVINKA
Ecover ZERO – tekutý prací prostriedok
Účinne perie už pri teplote 30°Celzia, bez parfumov a farbív
Odporúčaná MOC: 8,29 €
Volume: 1,5 L

NOVINKA
Ecover ZERO – aviváž
Vašu bielizeň zanechá luxusne mäkkú, bez parfumov a farbív
Odporúčaná MOC: 2,93 €
Obsah balenia: 750 ml

NOVINKA
Ecover ZERO – prostriedok na umývanie riadov
Nedráždi pokožku rúk a zanechá ju jemnú a hydratovanú, bez parfumov a farbív
Odporúčaná MOC: 2,99 €
Obsah balenia: 750 ml

Produkty Ecover dostanete kúpiť v sieti predajní dm drogerie markt a na e-shope www.eko-naturshop.sk.