Samsung GALAXY Tab3 Kids – prvý tablet špeciálne pre deti

Samsung GALAXY Tab3 Kids – prvý tablet špeciálne pre deti

Samsung tento týždeň začne na slovenskom trhu predávať svoj prvý detský tablet GALAXY Tab3 Kids. Ten si získal pozornosť svojím bohatým, interaktívnym a vzdelávacím obsahom.
K tabletu sú ako bonus zadarmo puzdro Kids Case a detský stylus v hodnote 39,90 € s DPH. Obal Kids Case uľahčuje deťom držanie tabletu a umožňuje im používať tablet v stojane v rôznych polohách. Súčasťou obalu Kids Case bude aj ergonomické pero C Pen. To môžu deti používať na zábavné maľovanie, ktoré nezanecháva stopy na iných predmetoch v domácnosti. Súčasťou balenia je aj oranžové gumové puzdro, ktoré slúži ako ochrana tabletu pri páde.

Samsung GALAXY Tab3 Kids má celý rad predinštalovaných detských aplikácií vrátane šiestich lokálnych – Funny Road Trip a päť aplikácií pre výučbu abecedy a počítanie so spoločným názvom Sunčica. Používatelia majú tiež prístup do virtuálneho Detského obchodu, ktorý je zameraný na obsah využívajúci technológie pri vzdelávaní detí. Tento obsah je tvorený vzdelávacími, hernými i zábavnými aplikáciami a elektronickými knihami. Aby rodičia mali nad obsahom kontrolu, je stiahnutie obsahu možné iba po zadaní rodičovského hesla.

Tablet Samsung GALAXY Tab3 Kids je vybavený funkciou časového zámku, ktorý rodičom umožňuje nastaviť konkrétne časové rozmedzie, v ktorom môžu deti tablet používať. Ihneď, ako vyhradený čas vyprší, objaví sa obrazovka, ktorá informuje o uzamknutí prístroja a tablet je možné odomknúť iba pomocou hesla, ktoré zadá rodič alebo iný dospelý. Táto funkcia umožní rodičom dohliadnuť na to, aby ich deti netrávili s inteligentnými zariadeniami nadmerné množstvo času. Rovnako tak môžu rodičia obmedziť aplikácie a hry, ktoré sa deťom v ich prostredí zobrazia.

Technické parametre
Samsung GALAXY Tab3 Kids je vybavený dvojjadrovým procesorom s taktom 1,2 GHz, 3Mpix fotoaparátom na zadnej strane a 1,3 Mpix fotoaparátom na prednej strane. Ponúka tak výkon aj funkčné vlastnosti, ktoré sú charakteristické pre tablety z radu Samsung GALAXY. Prístroj je pritom navrhnutý tak, aby deťom poskytol zábavnú a interaktívnu skúsenosť.

Na Slovensku sa začne predávať za cenu 249 € s DPH.* Všetky funkcie, vlastnosti, špecifikácie a ďalšie informácie, ktoré sú v tomto dokumente uvádzané a týkajú sa výrobkov, okrem iného vrátane informácií o výhodách, dizajne, cene, súčiastkach, výkone, dostupnosti a funkciách výrobku, sú nezáväzné a môžu sa bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť.