Nová generácia umývačiek riadu Siemens v triede A+++ ponúka flexibilitu a dokonale čisté sklo bez potreby leštenia

Nová generácia umývačiek riadu Siemens v triede A+++ ponúka flexibilitu a dokonale čisté sklo bez potreby leštenia

„Time management“ je dôležitým heslom moderného života. Umenie riadiť svoj čas znamená rýchlo zvládať naliehavé záležitosti bez straty kvality a mať pritom dostatok voľného času na to, čo vás baví. Moderné umývačky riadu, akou je novinka Siemens SX 68T156EU studioLine, si toto umenie dokonale osvojili. Nová funkcia varioSpeed Plus vám umožní skrátiť dĺžku bežného programu umývania až o 66 percent a poskytne vám tak viac času, aby ste sa mohli naplno venovať svojim hosťom alebo iným zábavným činnostiam. Nápomocná vám bude tiež inovatívna funkcia „Shine and Dry“, zásluhou ktorej docielite žiarivé výsledky umývania len stlačením jedného tlačidla.

Umyvacka riadu Siemens SX68T156EU

Rýchlosť, rozdeľovanie úloh alebo roly muža a ženy sa síce v kuchyni môžu meniť, jedna vec však vždy zostane rovnaká – stelesnením dokonalej pohostinnosti stále budú predovšetkým perfektne čisté, lesklé poháre a žiarivé príbory. Celé desaťročia sa ľudia snažia dosahovať túto dokonalosť tým, že poháre a ďalší riad z umývačky preleštia ručne. Zásluhou inteligentnej funkcie „Shine and Dry“, ktorou sú vybavené vybrané umývačky riadu značky Siemens, stačí teraz len stlačiť tlačidlo. O všetko sa postará inteligentný senzor umývačky odstraňujúci počas fázy sušenia z pohárov a z riadu kvapky, ktoré by mohli zanechať šmuhy alebo škvrny. Perfektným doplnkom umývačky je flexibilný držiak pohárov na sekt a na víno; jeho špeciálne úchytky bezpečne zafixujú poháre a chránia ich tak pred rozbitím. Ešte viac variability pri ukladaní riadu do umývačky ponúkajú systémy košov varioFlex Plus, ktoré zásluhou sklopných kolíkov umožňujú poukladať do umývačky ešte viac riadu. Výsledky sú pôsobivé – čistota bez škvŕn, žiarivý lesk a žiadna ďalšia drina.

Stojan na pohare

Technologický pokrok pomocou prírody

Špeciálna funkcia „Shine and Dry“ je založená na unikátnej technológii sušenia Zeolith®. Na účinné a jemné sušenie riadu a pohárov sa využíva minerál zeolit s jeho zvláštnou schopnosťou absorbovať vlhkosť a premeniť ju na tepelnú energiu. Dochádza tak k úsporám energie a k zlepšeniu spôsobu sušenia riadu. Preto môže nová, plne zabudovateľná umývačka riadu Siemens SX 68T156EU studioLine spotrebovať pri nastavení programu Eco 50 len 0,73 kWh energie. To je o 10 percent menej, než sú limitné hodnoty najvyššej triedy energetickej účinnosti A+++!

Umývací cyklus rýchlosťou svetla
S ohľadom na trend pri zariaďovaní moderných kuchýň, ktorý čoraz častejšie smeruje k úprave bez úchytiek, reaguje teraz značka Siemens pomocnou funkciou na otváranie dvierok openAssist. Stačí len jemne stlačiť hornú časť dvierok umývačky a ony sa otvoria ako mávnutím čarovným prútikom. Zásluhou funkcie timeLight je umývačka riadu Siemens SX 68T156EU elegantným prepojením estetiky a prevádzkového komfortu. Hoci je tento plne zabudovateľný spotrebič za kuchynskými dvierkami úplne neviditeľný, môžete vždy sledovať všetko, čo sa deje vo vnútri. Inovatívny displej využíva projekciu a na kuchynskú podlahu premieta čas zostávajúci do konca cyklu a stav programu. Jasne osvetlené písmo, ktoré strieda zobrazenie oboch informácií, vidno v ktoromkoľvek dennom čase a na akomkoľvek type podlahy.

Plne zabudovateľná umývačka riadu Siemens speedMatic SX 68T156EU studioLine, 60 cm
Spotreba energie: A+++ -10 %
Programy: 6 programov a 4 špeciálne funkcie (Shine & Dry, intensive zone, varioSpeed Plus, hygienePlus)
Sušenie: technológia sušenia Zeolith®
K dispozícii od októbra 2013, cena bude stanovená v polovici septembra