Kuchynské štúdio DOMOSS predstavuje novinky Poggenpohl

Kuchynské štúdio DOMOSS predstavuje novinky Poggenpohl

Exkluzívne kuchynské štúdio DOMOSS na Bajkalskej ulici v Bratislave nedávno rozšírilo ponuku vystavovaných produktov o novinky. Renovované priestory obsadili najnovšie luxusné kuchynské zostavy špičkovej nemeckej značky Poggenpohl.

Jedna z najstarších a najznámejších línií prvotriedneho kuchynského nábytku Poggenpohl predstavuje vrchol estetickej a technologickej kvality pre najnáročnejších klientov. Po rozsiahlej rekonštrukcií môžete novinky tejto značky vidieť na vlastné oči v kuchynskom štúdiu DOMOSS na Bajkalskej ulici v Bratislave.

Prvá z vystavených noviniek, línia +Artesio pochádza z dielne hamburskej hviezdy architektúry Hadi Teheraniho. Biele sklo v kombinácii s nástenným panelom z dýhy borovice Terra a nerezový horizontálny panel vytvárajú nezameniteľnú harmóniu kontrastov. Do vystavenej pracovnej dosky zo snehobieleho kameňa Zodiaq v subtílnej hrúbke len 12 milimetrov je vsadený drez svetového výrobcu Blanco. Luxusnú zostavu dopĺňajú špičkové spotrebiče – kávovar Miele a odsávač pár Gutmann Llano.

Kuchynská zostava ako stvorená do otvoreného priestoru prepojeného varného a spoločenského centra – to je druhá novinka z dielne Poggenpohl Black matt. Ostrovčekové prevedenie varného centra zaodeté do čierneho matného UV akrylového laku s nerezovými prvkami sa dokonale hodí napríklad do loftu so zachovanými priemyselnými prvkami.

Luxusnú značku v ekonomickom prevedení predstavuje ML Terra matt s dvierkami s dokonale tenkou – len 1,3 milimetrovou, akrylovou hranou vyrábanou najnovšovou laserovou technológiou. Systém dolných skriniek je po novom vešaný priamo na stenu a skombinovaný s blokom vysokých skríň so skrytým komorovým priestorom. Toto momentálne najvyhľadávanejšie riešnie v kuchynskom svete ponúka množstvo voľného miesta bez zbytočného zaťaženia priestoru.

Využite možnosť objaviť to najlepšie, čo svet kuchýň v súčasnosti ponúka. Výnimočné modely Poggenpohl uvidíte v kuchynskom štúdiu DOMOSS na Bajkalskej ulici v Bratislave. Viac informácií získate na www.poggenpohl.sk.