Seniori v Hypernove a Alberte ušetrili tento rok viac ako 70-tisíc eur

Seniori v Hypernove a Alberte ušetrili tento rok viac ako 70-tisíc eur

Október je mesiac úcty k starším, no v Hypernove a Alberte myslia na svojich starších zákazníkov po celý rok. Každý pondelok, nielen v októbri, si kupujúci nad 60 rokov môžu uplatniť seniorskú zľavu. Túto možnosť využilo od začiatku roka vyše 87-tisíc seniorov, ktorí ušetrili viac ako 70 088 €.

Pondelkové zľavy pre seniorov vo všetkých predajniach Hypernova a Albert na Slovensku úspešne pokračujú. Všetci zákazníci, ktorí dosiahli vek 60 rokov, môžu každý pondelok nakupovať s 5%-nou zľavou. Stačí pri pokladni predložiť kupón na zľavu, ktorý získajú v informačnom kútiku pri vstupe do predajne. Akciu najviac využívajú seniori v Liptovskom Mikuláši, Považskej Bystrici, Nitre, Ružomberku a v Spišskej Novej Vsi. „Seniori sú pre nás dôležitou skupinou zákazníkov a teší nás, že si obľúbili toto špeciálne zvýhodnenie v podobe pondelkových zliav a uplatňujú si ho,“ hovorí Diana Chovancová Stanková, hovorkyňa spoločnosti Ahold Retail Slovakia, ktorá prevádzkuje predajne Hypernova a Albert na Slovensku.

Akcia prebieha nepretržite štvrtý rok, sieť predajní Hypernova ju spustila v roku 2010, o rok neskôr začala platiť aj v Alberte. Zľavu doteraz využilo spolu viac ako 339 000 zákazníkov nad 60 rokov a ich celková výška úspor dosiahla sumu vyššiu ako 267 000 €. Pondelkové zľavy majú najväčší ohlas už tradične v Hypernove v Spišskej Novej Vsi, kde bola akcia aj prvýkrát testovaná, veľký záujem o ňu prejavujú tiež seniori v Liptovskom Mikuláši, Nitre a Považskej Bystrici. „Zľavy využívam už dlho, zvykla som si na ne. V pondelok si urobím veľký nákup, ušetrí mi to čas aj peniaze,“ pochvaľuje si 74-ročná dôchodkyňa Anna zo Spišskej Novej Vsi.

„Zo všetkých predajní Hypernova a Albert prichádzajú na pondelkové zľavy pre seniorov pozitívne ohlasy,“ prezrádza Diana Chovancová-Stanková, „akcia si našla svojich pravidelných priaznivcov a naďalej má stúpajúci trend.“ Nárast pondelkovej návštevnosti sa v predajniach očakáva aj do budúcnosti.