Bývajte s Prvou stavebnou sporiteľňou už od 1 % ročne

Bývajte s Prvou stavebnou sporiteľňou už od 1 % ročne

PSS, a. s., teraz poskytuje občanom Slovenska na financovanie nového či vynoveného bývania úvery s najnižšou úrokovou sadzbou vo svojej histórii. U tých najvýhodnejších je úrok v porovnaní s mimoakciovou ponukou nižší až o 4,7 % ročne!

Rýchle peniaze
O čom je reč? Predsa o „rýchlych peniazoch“. Prvá stavebná sporiteľňa vám ich poskytne aj bez predchádzajúceho sporenia na účte stavebného sporenia. Pravda, výhodné je, ak si pred požiadaním o úver so zníženým úrokom stihnete čo-to nasporiť. Nie je to však podmienka. Pretože ponuka výhodných úverov v Prvej stavebnej sporiteľni je určená pre všetkých. Pre našich súčasných i budúcich klientov.

Máte na výber
Áno, je len na vás, pre akú dlhú dobu fixácie zvýhodnenej úrokovej sadzby sa rozhodnete. A po jej uplynutí sa úroková sadzba vášho úveru automaticky upraví na štandardnú mimoakciovú. Pritom je zrejmé, a aj vy sa o tom môžete presvedčiť, že priemerná úroková sadzba úveru na bývanie v Prvej stavebnej sporiteľni je výhodnejšia ako u porovnateľných produktov na trhu. Váš osobný či rodinný rozpočet bude počas fixácie zvýhodnenej úrokovej sadzby zaťažený len minimálnymi splátkami úveru. A ak sa vám vďaka nášmu úveru podarí zabezpečiť si svoje prvé alebo nové, prípadne si vynoviť súčasné bývanie, potešenie bude i na našej strane. Pretože vaša spokojnosť, to je dôvod aj na našu radosť.

Nezabudnite
O úver na bývanie s úrokom už od 1 % ročne môžete v Prvej stavebnej sporiteľni požiadať do konca mája 2013.

www.pss.sk