V Slovenskej sporiteľni už môžete kúpiť či prenajať aj celú nehnuteľnosť

V Slovenskej sporiteľni už môžete kúpiť či prenajať aj celú nehnuteľnosť

Kúpiť, predať či prenajať nehnuteľnosť je odteraz možné aj priamo v pobočke banky. Takúto možnosť ponúka Realitná spoločnosť Slovenskej sporiteľne, ktorá vo vybraných obchodných miestach Slovenskej sporiteľne v Bratislave poskytuje realitné služby. Výhodou je, že realitné aj finančné služby sa dajú získať súčasne, na jednom mieste.

Aby sa ľudia k novému bývaniu dostali ešte jednoduchšie a rýchlejšie, Slovenská sporiteľňa, líder vo financovaní bývania na Slovensku, v spolupráci s Realitnou spoločnosťou Slovenskej sporiteľne rozšírila svoju ponuku o sprostredkovanie kúpy, predaja alebo prenájmu domu, bytu či pozemku. Všetci, ktorí majú záujem o kúpu nehnuteľnosti, môžu využiť existujúce portfólio nehnuteľností a vybaviť všetky s tým spojené administratívne činnosti na jednom mieste. Profesionálni realitní makléri, ktorí ponúkané služby pre klientov zabezpečujú, sú zatiaľ k dispozícii vo vybraných bratislavských pobočkách banky.

„Chceme vybudovať široké portfólio nehnuteľností pre klientov Slovenskej sporiteľne a poskytovať im realitné služby v dôvernom prostredí v pohodlí ich pobočky. Chceme navzájom spájať predávajúcich s kupujúcimi. Sme presvedčení, že naši klienti ocenia, že celé riešenie bývania nájdu na jednom mieste,“ povedala Andrea Trégerová, predsedníčka predstavenstva Realitnej spoločnosti Slovenskej sporiteľne.

Realitné služby vyhľadávajú najmä tí, ktorí chcú jednoducho a rýchlo nájsť vhodnú nehnuteľnosť a súčasne si na jej kúpu v banke výhodne požičať. Rovnako majú o tieto služby záujem klienti, ktorí chcú nehnuteľnosť kúpiť alebo predať, a nemajú na to dostatok času či skúseností. V ponuke sú aj byty a nebytové priestory z vlastného developerského projektu Slovenskej sporiteľne – Rezidencia Grunty.

www.realityslsp.sk

Realitná spoločnosť Slovenskej sporiteľne, a.s., vznikla v roku 2007 ako dcérska spoločnosť Slovenskej sporiteľne, a.s., ktorá je jej jediným akcionárom. Spočiatku sa venovala vlastnému developerskému projektu Rezidencia Grunty. V súčasnosti rozšírila svoju ponuku o sprostredkovanie predaja, nákupu a prenájmu nehnuteľností.

Slovenská sporiteľňa, a.s. je s 2,5 miliónom klientov najväčšou komerčnou bankou na Slovensku. Jediným akcionárom Slovenskej sporiteľne je rakúska Erste Group Bank. Slovenská sporiteľňa má dlhodobo vedúce postavenie v oblasti celkových aktív, úverov pre obyvateľstvo, vkladov klientov, v počte obchodných miest a bankomatov. Komplexné bankové služby poskytuje v 297 obchodných miestach a 18 firemných centrách na celom Slovensku.