Nájdite vhodný darček v predajni ELMINA

Nájdite vhodný darček v predajni ELMINA

Tovar dopravíme zdarma a vo Vami určenom čase.
Tovar, ktorý u nás zakúpite dopravíme po celom Slovensku zdarma. Pokiaľ je tovar skladom či z predajne, dodáme ho do jedného týždňa v presne určený deň a čas. Nemusíte teda čakať celý deň doma až sa niekto objaví.

Nábytok postavíme na Vami určené miesto.
Dôkladne zabalený a skontrolovaný nábytok Vám donesieme, pripravíme na použitie až na miesto určenia. Vašou jedinou starosťou bude správne si rozmyslieť kam nábytok umiestniť. Všetko ostatné môžete nechať na nás. Samozrejme sa postaráme o všetok obalový materiál.

Špecializujeme sa na to, čo ponúkame.
Ponúkame len to, čomu rozumieme. Pracujeme len s renomovanými výrobcami, ktorí poskytujú kvalitnú záručnú lehotu a servis.

Maximálny komfort pre našich zákazníkov.
Zaviedli sme online poradňu, kde nájdete mnoho užitočných informácii o rozdieloch teakového záhradného nábytku, na čo si dať pozor pri výbere nábytku, ďalej informácie ohľadom údržby a čistenia. Ak nenájdete odpoveď na Vašu otázku, použite náš dotazník alebo nás môžete kontaktovať e-mailom či telefonicky.

Neviete si rady ohľadom zloženia nábytku?
Náš sortiment je veľmi široký. Pokiaľ sa ešte neorientujete alebo neviete či sa napríklad Vami vybraný stôl hodí k niektorým kreslám, kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme s výberom, naši skúsení predajcovia Vám radi odporučia vhodný typ nábytku tak, aby ste boli spokojní.

Pokiaľ hľadáte vhodný darček …
Chcete potešiť darčekom od nás niekoho zo svojich blízkych a nie ste si istý výberom, ponúkame Vám darčekové certifikáty v akejkoľvek výške, ktoré Vaše rozhodnutie uľahčia. Obdarovanému samozrejme poskytneme plný servis a starostlivosť.

Pripravíme pre Vás svadobný list.
Pokiaľ plánujete urobiť veľký krok vo svojom živote, budeme radi pri tom. Sprístupníme Vám online formulár, ktorý je ľubovolne editovateľný, takže budete mať o všetkom dokonalý prehľad. Ako malý príspevok Vám ELMINA poskytne zľavu 15% na celý svadobný list.

Náš cieľ je Vaša spokojnosť.
Vždy sa budeme snažiť ísť Vám v ústrety s akýmkoľvek dotazom či problémom a vždy sa budeme snažiť o maximálne pochopenie.

www.elmina.sk