iRobot – Výnimočný vianočný darček pod stromček

iRobot – Výnimočný vianočný darček pod stromček

Premýšľate nad výnimočným vianočným darčekom pre vašu partnerku, partnera, rodičov – skrátka pre niekoho, kto je vám naozaj blízky? Máme pre vás nevšedný a pritom veľmi praktic­ký tip, ktorý zaručene prekvapí a poteší – inteligentný domáci pomocník iRobot Roomba 780. A nielen to – môžete ho „ob­liecť“ do výnimočného iDressu, ktorý preň navrhol známy slo­venský návrhár Lukáš Kimlička.

iRobot Roomba tento rok oslavuje už svoje 10. narodeniny a pri tejto príležitosti dostala výnimočný darček – exkluzívny iDress od Lukáša Kimličku, ktorý oblieka modelky aj celebrity. „Keďže sa venujem výhradne odevnému dizajnu, takáto ponuka sa mi zdala veľmi zaujímavá. Mám rád veci, ktoré ma zaujmú svojím netradičným dizajnom a sú originálne. A keď už mi niečo behá po byte, nech sa na to aj dobre pozerá,“ hovorí návrhár Lukáš Kimlička, ktorý sa pri návrhu originálnych iDressov inšpiroval aj svojou novou kolekciou. Samozrejme, iRobot Roomba doma rád využíva. Čo na ňom najviac oceňuje? To, že za neho povy­sáva, kým on pracuje, a dokonale vyčistí aj priestor pod nábytkom.

Čo vlastne tento výnimočný vianočný darček dokáže? Vďaka technológiám, ktoré využíva aj NASA, sa môžete vrátiť z práce, či z posedenia s priateľmi do dokonale povysávaného bytu. Stačí, ak si nastavíte plán upratovania na každý deň v týždni, na konkrétnu hodinu. Skutočne nemusíte urobiť nič viac.

iRobot Roomba 780 prejde jednotlivé miestnosti celkom sám a viac znečistené miesta vysáva dovtedy, kým nie sú perfektne čisté. Vďaka prepracovanému systému orientácie sa prispôsobí pro­strediu i povrchu, takže budete mať čisté podlahy i koberce, dokonca aj v kútoch a pod nábytkom. Hravo tiež zdolá prahy medzi miestnosťami. iRobot sa obratne vyhýba schodom a priestor okolo nábytku dokonale povymetá bočnou kefkou. Keď je so všetkým hotový, zaparkuje späť na nabíja­ciu základňu.

Takže ak chcete svojim blízkym pripraviť pod stromček výnimočné prekvapenie, máte tip, ktorý určite ocenia. Upratovanie s iRobo­tom Roomba 780 sa stane pre nich obľúbenou hrou!

www.irobot.sk